🚨 اخبار ارز دیجیتال

نماینده جمهوریخواه مدعی شد که رئیس SEC با FTX “برای بدست آوردن یک انحصار نظارتی” هماهنگی می کرد

تام ایمر، نماینده مینه سوتا گفت که او مدرکی برای ادعای خود مبنی بر اینکه گری جنسلر “به SBF و FTX کمک کرده است تا خلاءهای قانونی را برطرف کنند” ارائه نکرده است، اما او این موضوع را بررسی کرده است. او گفت که

تام ایمر، نماینده ششم جمهوری خواه مینه سوتا که اخیراً دوباره انتخاب شده است، گفت که گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار، گفت که سم بانکمن-فرید، مدیر عامل FTX، ارزهای رمزنگاری شده را “تنظیم” خواهد کرد و به آن کمک کرد تا انحصار خود را به دست آورد. سخت.

در یک توییت در ۱۰ نوامبر، Emmer انتقاد کرد جنسلر از “دویدن”[ning] از آنجایی که مسائل نقدینگی FTX باعث موج‌هایی در بازار ارزهای دیجیتال شده است، یک قانونگذار جمهوری‌خواه گفت که تیم او در حال بررسی همکاری ادعایی رئیس SEC با Bankman-Fried و FTX است.

جنسلر صحبت کرد در Squawk Box CNBC درست قبل از بیانیه Emer، SBF سوابق ملاقات خود با مقامات SEC در ۲۹ مارس را مورد مناقشه قرار نمی دهد. رئیس SEC گفت بسیاری از کنفرانس‌های مشابه پیام مشابهی را برای رهبران صنعت کریپتو به ارمغان آورده‌اند – “عدم انطباق کارساز نیست” – اما در تایید گزارش‌هایی مبنی بر اینکه قانون‌گذاران در حال بررسی صرافی FTX ایالات متحده هستند، ناکام مانده‌اند.

جنسلر همچنین با اشاره به فروپاشی Terra، گفت: «وقتی پول مشتری، عدم افشا، اهرم مالی، وام گرفتن در مقابل آن، و تجارت در این شرکت‌ها را مخلوط می‌کنید، به سرمایه‌گذاران آسیب می‌رساند. […] به نظر می رسد بسیاری از مشتریان زمانی که بازار آنها را روشن کرد، پول خود را از دست داده اند.”

Bankman-Fried با کاپیتول هیل غریبه نیست، زیرا در دسامبر ۲۰۲۱ در کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان درباره چالش‌های پیش روی شرکت‌های ارزهای دیجیتال از نظر وضوح نظارتی شهادت داد. ماکسین واترز، رئیس کمیسیون، بیانیه ای را در ۱۰ نوامبر منتشر کرد که در آن نظارت فدرال و حمایت از مصرف کننده بر پلت فرم معاملاتی کریپتو را ترویج می کند، زیرا FTX با چالش های نقدینگی مواجه است.

مربوط: ادعاها و شایعات به آشفتگی بازار کریپتو در میان سقوط FTX دامن می زنند

روایت مداوم در مورد FTX و SBF منجر به نوسانات شدید در سراسر بازار ارزهای دیجیتال شده است و بسیاری از کاربرانی که به دنبال وضعیت وجوه خود هستند را نگران کرده است. Bankman-Fried در ۱۰ نوامبر علناً از طریق توییتر عذرخواهی کرد و مسئولیت عدم ارائه شفافیت کافی در طول “بحران نقدینگی” FTX را بر عهده گرفت.نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا