اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل مساری: قبض کریپتو جمهوری خواهان ۱۰ برابر بهتر از سایر قبوض است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

رایان سرکیس در سخنانی در فضای توییتری که توسط کوین بیس در ۷ ژوئن برگزار شد، از لایحه جدید ارزهای دیجیتال به عنوان راه روشنی برای انطباق به استارت آپ ها تمجید کرد.

رایان سرکیس، مدیر عامل مساری، لایحه جدید پیشنهادی برای ارزهای دیجیتال جمهوری خواه را ستایش کرد و آن را “افزایش ۱۰ برابری در صورتحساب های ارزهای دیجیتال” در مقایسه با سایر قبوض ارزهای دیجیتالی که تا قبل از بهبود کنگره ایالات متحده انجام شده بود، توصیف کرد.

لایحه “ساختار بازار دارایی دیجیتال” (DAMS) که در ۱ ژوئن ارائه شد، با هدف پر کردن شکاف فرآیند نظارتی بین کمیسیون معاملات آتی کالاهای ایالات متحده (CFTC) و کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در زمینه فعالیت های مرتبط است. ایجاد چارچوبی برای به دارایی های کریپتو

مشغول در رویدادی که توسط Coinbase در Twitter Spaces در ۷ ژوئن برگزار شد، سرکیس گفت که نمایندگان کنگره ایالات متحده پاتریک مک‌هنری و گلن تامپسون به صراحت اعلام کرده‌اند که توکن‌ها از طریق غیرمتمرکز کردن بدون استناد فوری به قانون اوراق بهادار مطابقت خواهند داشت. آی تی.

سرکیس با لفاظی پرسید: “توکن های مرحله اولیه چگونه می توانند به طور موقت با قوانین اوراق بهادار مطابقت داشته باشند مگر اینکه به اندازه کافی غیرمتمرکز باشند؟”

او در ادامه از کار قبلی رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) هستر پیرس، که پیشنهاد “بندر امن” را در فوریه ۲۰۲۰ اعلام کرد، قدردانی کرد.

“بسیاری از کلماتی که او در این پیشنهادها آورده است در حال حاضر در متن قانونگذاری مورد بررسی قرار می گیرد. [and] این فرمی است که در این لایحه جدید گنجانده شده است. ‘ او اضافه کرد:

من می‌توانم بگویم که این احتمالاً ۱۰ برابر بهتر از آنچه تاکنون دیده‌ایم است.»

در ماه اوت، قانون حمایت از مصرف کننده کالاهای دیجیتال (DCCPA) با هدفی مشابه معرفی شد.

نظرات مساری توسط رئیس سیاست نظارتی Bain Capital Crypto، Tuongvilly، حمایت شد، که اضافه کرد که DAMS در نهایت به صادرکنندگان توکن “مسیری برای انطباق” می دهد.

لی گفت: «مشکل پیش روی بسیاری از صادرکنندگان ارزهای دیجیتال و پروژه‌های توکن این است که وقتی یک توکن راه‌اندازی می‌کنید، فوراً غیرمتمرکز نمی‌شود، درست است؟

او توضیح داد که صادرکننده توکن “به زمان نیاز دارد تا روی آن کار کند”، اما SEC می تواند وارد عمل شود و “اقدامات اجرایی علیه شما” در حالی که آماده می شود انجام دهد. من توضیح دادم که وجود دارد.

لی همیشه معتقد است که این یک “مشکل ریشه ای” است، اما او همچنان امیدوار است که DAMS بتواند این مشکل را به طور کامل حل کند.

“من فکر می کنم این لایحه این مشکل را حل می کند. به صادرکنندگان توکن مسیری می دهد تا به آنجا برسند. […] به روشی واقعاً متفکرانه. ”

پل گروال، مدیر ارشد حقوقی کوین بیس نیز مشکلاتی را که بسیاری از صادرکنندگان توکن با آن دست و پنجه نرم می کنند، تصدیق کرد.

طبق قانون فعلی، واقعاً هیچ مسیر منطقی برای توسعه و مشارکت غیرمتمرکز این دارایی‌ها که به عنوان اوراق بهادار منشأ می‌گیرند، به روشی که قانون اجازه می‌دهد، وجود ندارد.»

مربوط: وکلای رمزارز، جنسلر را به دلیل ادعای اینکه همه ارزهای رمزنگاری شده اوراق بهادار هستند، مقصر می دانند

این لایحه به دنبال مجموعه ای از اقدامات اخیر SEC علیه دو صرافی اصلی ارزهای دیجیتال، Binance در ۵ ژوئن و Coinbase در ۶ ژوئن، مبنی بر نقض قوانین اوراق بهادار با ارائه توکن ها به عنوان اوراق بهادار ثبت نشده است. در پرتو شکایت مورد بحث قرار گرفت.

SEC در حال حاضر حداقل ۶۷ ارز دیجیتال را به عنوان اوراق بهادار طبقه بندی می کند.

برخی از شاخص‌ترین توکن‌هایی که تنظیم‌کننده‌های مالی اوراق بهادار در نظر می‌گیرند عبارتند از بایننس کوین (BNB)، سولانا (SOL)، کاردانو (ADA)، Polygon (MATIC) و Cosmos (ATOM).

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا