🚨 اخبار ارز دیجیتال

گزارش حاکی از آن است که ۶ میلیاردر معامله گر رمزارز با بیت کوین ثروتمند شده اند

این شرکت که گزارش ثروت کریپتو را اجرا می‌کند، گفت که طی شش ماه گذشته شاهد افزایش درخواست‌های مربوط به کریپتو از سوی میلیاردرها بوده است.

بر اساس گزارشی که توسط شرکت مشاوره مهاجرت سرمایه گذاری Henley & Partners مستقر در لندن منتشر شده است، بیش از ۴۰۰۰۰ میلیاردر کریپتو در سراسر جهان وجود دارند که بیت کوین (BTC) دارند.

بر اساس «گزارش ثروت رمزنگاری» که در ۵ سپتامبر منتشر شد، هنلی و شرکا دریافتند که تقریباً ۸۸۲۰۰ میلیاردر در سرتاسر جهان دارای ارزهای رمزنگاری شده هستند که ۴۰۵۰۰ نفر از آنها بیت کوین هستند. این گزارش حاکی از آن است که از ۱۸۲ نفر با ۱۰۰ میلیون دلار ارز دیجیتال، ۷۸ نفر از کاربران بیت کوین بودند. علاوه بر این، ۶ نفر از ۲۲ معامله گر ارز دیجیتال با بیش از ۱ میلیارد دلار ثروت خود را با تجارت بیت کوین به دست آوردند.

منبع: هنری و شرکا

خوشبختانه تا جولای ۲۰۲۳ حدود ۵۶.۱ میلیون میلیاردر بر روی کره زمین وجود دارد که نشان می دهد کمتر از ۰.۲ درصد دارای مقادیر قابل توجهی از ارزهای دیجیتال هستند. من اینجا هستم. دکتر یورگ استفن، مدیرعامل Henley & Partners، گفت: «به عنوان بخشی از تلاش‌های ما برای محافظت از خود در برابر ممنوعیت‌های تجاری احتمالی در آینده، در شش ماه گذشته شاهد هیچ تراکنش ارز دیجیتال از سوی میلیاردرها نبوده‌ایم. سؤالات مرتبط به شرکت افزایش یافته است. ” هدف آن «کاهش استفاده از ارزهای دیجیتال در کشور اصلی» و «کاهش خطرات ناشی از سیاست‌های مالی تهاجمی است که مالیات بر دارایی‌های دیجیتال را کاهش می‌دهد».

رهبران در حوزه های قضایی بیشتر و بیشتر ماهیت قانونی را درک می کنند. [crypto-based] علی خان، یک کارشناس امنیت سایبری، گفت: “ما به مکانیزمی برای ایمن نگه داشتن دارایی ها نیاز داریم، با یک زیرساخت نرم که به آنها اجازه می دهد مانند هر طبقه دارایی های مشهود یا نامشهود دیگر رفتار شود.” “اما هنوز بسیاری از حوزه های قضایی وجود دارند که هنوز به هم متصل نشده اند.”

مربوط: هجوم میلیونرها به ارزهای دیجیتال: ۸۲ درصد در سال ۲۰۲۲ به دنبال مشاوره سرمایه گذاری هستند

در این گزارش به صراحت به نام میلیاردرها یا میلیاردرهای رمزنگاری اشاره نشده است. برخی از چهره های شناخته شده در این فضا عبارتند از: بری سیلبرت، بنیانگذار و مدیر عامل گروه ارز دیجیتال، کامرون وینکلووس و تایلر وینکلووس از بنیانگذاران جمینی، چانگپنگ ژائو، مدیر عامل بایننس، برایان آرمسترانگ، مدیر عامل کوین بیس، کریس لارسن اکسترگ از بنیانگذاران ریپل، و میکرو استرگی اکستر، بنیانگذاران ریپل رئیس مایکل سیلر.

در بحبوحه سقوط بازار کریپتو در سال ۲۰۲۲، تعداد آدرس های کیف پول ارزهای دیجیتال با ارزش بیش از ۱ میلیون دلار حدود ۸۰۰۰۰ مورد کاهش یافته است. مجله فوربس در دسامبر ۲۰۲۲ گزارش داد که بسیاری از بزرگترین بازیگران صنعت بیش از ۱۱۶ میلیارد دلار در پی ورشکستگی مبادلات و بازارهای نزولی از دست دادند.

مجله: مانزی بزرگ: از میلیاردر ۱۶ ساله تا مخترع باورنکردنی اینترنت اشیا

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا