اخبار ارز دیجیتال

تورس از GAO ایالات متحده می خواهد که در مورد “شکست” SEC برای محافظت از مردم در برابر FTX تحقیق کند

تورس یک حامی ارزهای دیجیتال است که قبلاً عملکرد SEC را زیر سوال برده است. او قانون جدیدی را در مورد اثبات ذخایر و ترکیب وجوه برای شرکت‌های ارز دیجیتال ایجاد کرد.

قانونگذاران آمریکایی از دفتر پاسخگویی دولت ایالات متحده (GAO) خواسته اند تا عملکرد کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در صرافی اخیراً شکست خورده رمزارز FTX را بررسی کند.

ریچی تورس، نماینده مجلس نمایندگان آمریکا در ۶ دسامبر نامه ای به ژان دودارو، وزیر خزانه داری ایالات متحده فرستاد و به GAO، ناظر قانونگذاری فدرال، گفت که SEC از مردم در برابر “سوء مدیریت شیطانی و سوء رفتار FTX” محافظت می کند. قادر به انجام دادن نیست. این نامه به شدت از رهبری عمومی رئیس گری جنسلر نیز انتقاد کرد. تورس نوشت:

اگر کمیسیون بورس و اوراق بهادار تحقیقات لازم را روی امور مالی FTX انجام می‌داد، احتمال بیشتری داشت که صرافی ارز دیجیتال واقعاً چیست: خانه ماشین‌ها.[d]این بر اساس پول اختصاصی چاپ شده از ابتدا ساخته شده است. ”

جدای از آن قسمت، نامه تورس تقریباً به طور کامل به انتقاد از رئیس SEC، جنسلر اختصاص داشت، که گفت: «بر اساس منطق بیانیه عمومی خود، FTX و وابسته به آن FX US در پاسخ به ادعای جنسلر مبنی بر اینکه ارزهای دیجیتال عمدتاً اوراق بهادار هستند و بنابراین موضوع هستند. به مقررات SEC، تورس لفاظی: من پرسیدم

اگر کمیسیون بورس و اوراق بهادار اختیار داشته باشد [as] جنسلر استدلال می کند که چرا هرگز بزرگترین طرح پولزی رمزارز در تاریخ ایالات متحده را کشف نکرد. ”

تورس، مانند جنسلر، یک دموکرات است که نماینده برونکس جنوبی شهر نیویورک است. او طرفدار ارزهای دیجیتال است. از قضا، او نامه ای دوحزبی به رهبری نماینده تام ایمر امضا کرد که در آن اقتدار SEC برای جستجوی اطلاعات از شرکت های ارزهای دیجیتال در ماه مارس زیر سوال رفت. ایمر همچنین نظارت جنسلر را در پی سقوط FTX زیر سوال می برد.

مطالب مرتبط: آیا SBF در صورت مدیریت نادرست FTX با عواقب مواجه خواهد شد؟ روی آن حساب نکنید

در ۲ دسامبر، تورس به مجلس نمایندگان گفت: «بعضی از صرافی‌های ارزهای دیجیتال را ملزم به افشای تأییدیه ذخایر خود به کمیسیون بورس و اوراق بهادار و برای مقاصد دیگر» و «برای وام دادن، اهرم‌سازی یا ممنوعیت تبانی» کرد. – اختلاط وجوه مشتری با صرافی ارز مجازی بدون رضایت مشتری. این لایحه به کمیسیون خدمات مالی مجلس ارجاع شد.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا