اخبار ارز دیجیتال

نماینده تام امر در نظر دارد لایحه را با هدف کاهش بازخرید کریپتو بازگرداند

تام ایمر در حال بررسی مجدد قانونی است که این الزام را حذف می کند که یک واحد تجاری باید به عنوان یک انتقال دهنده پول ثبت شود اگر دارایی های مشتری را پردازش نکند.

تام ایمر، نماینده دوستدار رمزگذاری، یک لایحه دو حزبی را مجدداً معرفی می‌کند که الزام کسب‌وکارها و پروژه‌های رمزنگاری خاص را برای ثبت به عنوان ارائه‌دهندگان خدمات دارایی مجازی (VASP) پس از فروپاشی FTX لغو می‌کند. من در حال بررسی هستم.

این لایحه با عنوان “قانون قطعیت تنظیم کننده بلاک چین” توسط نماینده جمهوری خواه Emmer، و دارن سوتو، یک دموکرات رهبری شد. در ابتدا در ۱۷ اوت ۲۰۲۱ به کنگره ۱۱۷ ارائه شد، اما بیشتر از این پیش نرفت.

ایمر ممکن است با توجه به وضعیت فعلی که در آن دولت ایالات متحده برای جلوگیری از فاجعه ای دیگر به سبک FTX برای شروع مقررات عجله دارد، فرصت دوم را کمی بیشتر ترجیح دهد.

ایمر در ۱۵ دسامبر توییت کرد که “احتمالا زمان خوبی” برای ارائه مجدد این لایحه است و افزود:

این لایحه استدلال می‌کند که نهادهای بلاک چین که هرگز وجوه مصرف‌کننده را ذخیره نمی‌کنند، فرستنده نیستند… اطمینان قانونی لازم برای اطمینان از اینکه آینده ارزهای دیجیتال منعکس‌کننده ارزش‌های آمریکایی است. ارائه رابطه جنسی

هدف این لایحه تنظیم دستورالعمل هایی است که موانع و الزامات خاصی را برای «توسعه دهندگان و ارائه دهندگان خدمات بلاک چین» مانند ماینرها، ارائه دهندگان خدمات چند امضایی و پلتفرم های مالی غیرمتمرکز (DeFi) برطرف می کند.

گسترش تعریف ارائه‌دهندگان خدمات دارایی مجازی (VASP) به «ارائه‌دهندگانی که ممکن است پلتفرم‌های DeFi را توسعه دهند یا اجرا کنند، بدون هیچ گونه تعاملی با کاربران».

در حالی که بسیاری از سیاستمداران ایالات متحده آزاد بوده اند تا همزمان با نابودی FTX به ارزهای دیجیتال حمله کنند، ایمر در جلسه استماع کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان این هفته گفت که جامعه ارزهای دیجیتال از فناوری بلاک چین استفاده می کند. من به ویژه از او برای افشای اطلاعات مهم در مورد عملیات شرکت

صورتحساب، صورتحساب هر جا

در سوی دیگر طیف سیاسی، الیزابت وارن، سناتور بدبین به رمز ارز، قانون ضد پولشویی دارایی های دیجیتال سال ۲۰۲۲ را در ۱۴ دسامبر در کنار سناتور راجر مارشال معرفی کرد.

این لایحه اساساً با هدف جلوگیری از استفاده موسسات مالی از ابزارهای حفظ حریم خصوصی مانند cryptomixers، الزام شرکت‌های رمزنگاری به پیروی از قوانین پولشویی مشابه بانک‌ها، و تنظیم کیوسک‌های رمزنگاری (ATM) است. من این کار را انجام می‌دهم.

مربوط: سناتورهای آمریکایی از جنسلر SEC می خواهند در مورد “شکست نظارتی” پاسخ دهد

ماینرها، متولیان و ارائه دهندگان کیف پول خودسرپرست نیز ملزم به اجرای کنترل های «مشتری خود را بشناسید» (KYC) هستند.

سناتور سینتیا رامیس، معروف به هودلر و حامی بیت کوین، البته از این لایحه انتقاد کرد و استدلال کرد که چنین الزامات KYC در زمینه ارزهای دیجیتال کار نمی کند.

در ۱۴ دسامبر، خود لومیس اعلام کرد که قصد دارد لایحه‌ای را مجدداً معرفی کند که بیشتر اختیارات ارزهای دیجیتال را به جای کمیسیون بورس و اوراق بهادار به کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) واگذار می‌کند. توسط دیگران تبلیغ می شود.نویسنده: Brian Quarmby

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا