اخبار ارز دیجیتال

نماینده ماکسین واترز می گوید همه رگولاتورهای ایالات متحده “بهتر است در مورد کریپتوها با هم متحد شوند”


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به گفته ماکسین واترز، نماینده کنگره، سقوط بازار ارزهای دیجیتال و ورشکستگی ها به قانونگذاران ایالات متحده این فرصت را داده است تا از طریق قانون در این زمینه «پاسخگو باشند».

ماکسین واترز، نماینده کالیفرنیا، یکی از اعضای با نفوذ کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا، خواستار هماهنگی و همکاری بین سازمان‌های دولتی و قانون‌گذاران برای رسیدگی به مقررات ارزهای دیجیتال شد.

واترز در گفتگو با کوین تلگراف گفت که اقدام اجرایی اخیر علیه فضای کریپتو توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) تصویری از “انجام کاری اساسی و معنادار” دارد. برای ارائه در نظر گرفته شده است سقوط صرافی های اصلی، از جمله FTX. به گفته واترز، سقوط بازار و ورشکستگی‌های شرکت‌های بزرگ به قانون‌گذاران ایالات متحده این فرصت را داده است که در فضای کریپتو پاسخگو باشند.

واترز گفت: “خطاب به CFTC و SEC: من قصد ندارم بین هیچ یک از اختلاف نظرها، دوست نداشتن ها یا رویکردهایمان مداخله کنم. آنها بهتر است با هم کار کنند تا بتوانیم با ارزهای دیجیتال مقابله کنیم.” فکر می‌کنم وقت آن رسیده است که وزارت خزانه‌داری، فدرال‌رزرو، CFTC، SEC، همه ما در مورد ارزهای دیجیتال گرد هم آییم.

زمانی که واترز ریاست کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان را بر عهده داشت، با وزارت خزانه داری برای حمایت از لایحه ای برای تنظیم استیبل کوین ها همکاری کرد و به کوین تلگراف گفت که چنین لایحه ای توسط رئیس پاتریک مک هنری تایید خواهد شد. لایحه در حال تصویب وی افزود که به نظر می رسد شفاف سازی مقررات در این زمینه تلاشی برای ارائه راهنمایی های بیشتر در مورد اقدامات اجرایی باشد.

واترز گفت: “دنیا با ارزهای رمزنگاری شده کار می کند. کشورهای مختلف و چیزهای متفاوتی برای فکر کردن وجود دارد.” “من این را باور دارم […] باید اولویت ما باشد. ”

مکسین واترز، نماینده کنگره در 6 فوریه در مقابل قانونگذاران سخنرانی می کند

نماینده کنگره یکی از کسانی بود که از سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX خواست تا در دسامبر 2022 در کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان شهادت دهد. مقامات بانکمن-فرید را در باهاما قبل از حضور از راه دور در مقابل کنگره بازداشت کردند.

در زمان انتشار، کمیسیون جلسه استماع دیگری در مورد از بین رفتن FTX یا رویدادهای مرتبط در فضای کریپتو اعلام نکرده بود. با این حال، نماینده واترز گفت که او “اطمینان دارد” که جلسات متعدد عمومی برای بررسی مقررات ارزهای دیجیتال به عنوان بخشی از جلسه فعلی کنگره برگزار خواهد شد.

«سوالات زیادی وجود دارد که من و اعضای کمیته ام دوست داریم بپرسیم. [Bankman-Fried]گفت واترز. می‌خواهم نگاه دقیق‌تری به رابطه بین FTX و Alameda بیندازم و دقیقاً چقدر پول برای Alameda گذاشته‌اند و چه نوع سرمایه‌گذاری انجام شده است و رابطه او با آن سرمایه‌گذاری‌ها چگونه بوده است. […] آیا او می‌دانست و می‌فهمد که دارد تقلب می‌کند؟»

مربوط: جلسات استماع FTX: قانونگذاران ایالات متحده استفاده از کتاب های سریع، بافت های وحشتناک و “حماقت وجدانی” را مورد انتقاد قرار می دهند

بسیاری در صنعت کریپتو واترز را متهم کرده اند که در جلسه دسامبر 2021 از نظر سیاسی “در کنار” Bankman-Fried بوده است. ژست گرفتن مدیر عامل FTX در آن زمان و عکسی که اکنون مشهور است. این نماینده کنگره شایعات مبنی بر دریافت کمک های مالی کمپین از FTX را رد کرد و گفت که او “یک سکه یا یک پنی دریافت نکرده است” و گفت که این ربطی به کمک های صرافی ندارد.نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا