اخبار ارز دیجیتال

پروتکل رن به کاربران هشدار می دهد که در صورت عدم بازگشایی توکن های خود در زمان ارتقاء، خطر از دست دادن آنها را تهدید کنند.

این تیم در توییتر گفت که سپرده‌ها «به زودی» باطل می‌شوند و برداشت‌ها ظرف 30 روز در دسترس خواهد بود.

با توجه به موضوع توییتر این تیم، توسعه دهندگان پلتفرم پلتفرم پروتکل رن به کاربران هشدار دادند که توکن های خود را باز کرده و آنها را در «در اسرع وقت» در زنجیره اصلی قرار دهند.

این تیم گفت که ضرابخانه رن “به زودی” غیرفعال خواهد شد. این بدان معناست که دیگر امکان واریز دارایی ها بر روی پلتفرم و ایجاد پل ارتباطی با سایر شبکه ها وجود نخواهد داشت. در 30 روز، هرگونه “سوختگی” یا برداشت نیز باطل خواهد شد.

RenVM، شرکت سازنده این پروژه، گفت که نسخه جدیدی از پروتکل، Ren 2.0 را در 18 نوامبر “موازی” با خاموش شدن پروتکل فعلی منتشر خواهد کرد. این بدان معنی است که دارایی های پل شده فعلی ممکن است پس از خاموش شدن Ren 1.0 همچنان قابل استفاده باشند.

با این حال، این اطلاعیه جدید روشن می‌کند که دارایی‌های جاری ممکن است در نسخه جدید پلتفرم قابل استفاده نباشند، بنابراین اگر کاربران فوراً این دارایی‌ها را پس نگیرند، ممکن است در پلتفرم گیر کنند.

کاربران پروتکل رن از سال 2017 برای پل زدن دارایی ها به آن اعتماد کرده اند. با این حال، در فوریه 2021، RenVM توسط Alameda Research خریداری شد. پس از اعلام ورشکستگی آلامدا در نوامبر، این منجر به کمبود پول نقد شد.

مرتبط: تحقیقات Alameda 1.15 میلیارد دلار در Crypto Miner Genesis Digital سرمایه گذاری می کند: گزارش

در پستی در 18 نوامبر، تیم توضیح داد که به دلیل کمبود بودجه، تصمیم به سرعت بخشیدن به انتقال به Ren 2.0 گرفتند.

اعلامیه جدید باعث سردرگمی در رسانه های اجتماعی شد زیرا برخی از کاربران تعجب کردند که آیا خود توکن رن به نوعی در معرض خطر است یا خیر. پرسیده شد “اگر توکن ها را در cex نگه دارم، آیا باید کاری انجام دهم؟” نگران با صدای بلند “من گیج هستم. نشانه های REN من در دفتر کل هستند. آیا به روز رسانی روی من هم تاثیر می گذارد؟”

یک دارنده رن ناامید جواب داد با درخواست از تیم برای شفاف سازی، با بیان اینکه این اطلاعیه منجر به “فروش وحشتناک” شده است.

این تیم به این توییت‌های فردی پاسخ نداده است، اما در تاپیک اعلامیه، پاسخ داده است مسئله دستورالعمل های دقیق برای کاربران در مورد چگونگی بررسی اینکه آیا دارایی های پل وجود دارد که باید برداشت شوند.نویسنده: Tom Blackstone

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا