🚨 اخبار ارز دیجیتال

پروتکل رن در صورت خاموش شدن، تمام دارایی ها را به کیف پول بدهکار FTX منتقل می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پروتکل رن توسط Alameda Research در فوریه ۲۰۲۲ به منظور تسهیل تمرکززدایی فناوری خریداری شد.

رن پروتکل، یک پلتفرم پل متقابل زنجیره ای، تأیید کرده است که FTX، Alameda و شرکت های وابسته به آن که این پلتفرم را در سال ۲۰۲۲ خریداری کردند، به پلتفرم مجوز داده و به این پلتفرم دستور داده اند تا تمام دارایی های رمزنگاری را به کیف پول بدهکاران FTX منتقل کند.

به گفته رن، این اقدام به بدهکاران اجازه می دهد تا در صورت قطع شدن سیستم ها یا زیرساخت ها، از دارایی های خود محافظت کنند. سرویس پل همچنین بر انتقال دارایی ها به کیف پول تفکیک شده مخصوص دارایی های رن به منظور تفکیک وجوه از کیف پول سایر بدهکاران تاکید کرد.

رن در ۲ فوریه ۲۰۲۲ به Alameda Research ملحق شد تا منابع بیشتری را جمع آوری کند و ماموریت خود را برای ایجاد قابلیت همکاری در فضای DeFi پیش ببرد. به گفته مدیر عامل تایانگ ژانگ، خرید Alameda به تمرکززدایی فناوری آن کمک خواهد کرد. ژانگ همچنین در پست وبلاگ تاکید کرد که Alameda منابعی برای کمک به آنها دارد.

اما همه چیز آنطور که برنامه ریزی شده بود پیش نرفت زیرا صرافی FTX و شرکت خواهرش Alameda Research یکی از بزرگترین سقوط ها در تاریخ کریپتو را در سال گذشته متحمل شدند.

مربوط: پرونده های دادگاه می گویند که مدیریت مالی FTX یک “محافظه” از برنامه ها بود

در اوج مشکلات پیرامون Alameda در ماه دسامبر، پروتکل رن به کاربران توصیه کرد که توکن‌هایی را که در شبکه Ren 1.0 بودند باز کرده و دوباره در زنجیره اصلی قرار دهند. شبکه به دلیل رویدادهای اطراف بسته شد.

در همین حال، اعضای جامعه با احساساتی متفاوت به خبر انتقال دارایی های رن واکنش نشان دادند. نظر داد رن از نظر قانونی “ترول” شده است، اما دیگری باقیمانده من نمی توانم باور کنم چه اتفاقی دارد می افتد.در همین حال، اعضای جامعه من فکر می کنم این یک حرکت داخلی برای کوتاه کردن نشانه REN است.

آسیا اکسپرس: صرافی زو سو به حجم ۱۳.۶۴ دلار رسید، Huobi در خطر استنویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا