اخبار ارز دیجیتال

بازارهای انبه بازارهای انبه استثمارگران انبه پیروزی DeFi را کسب کردند — Moody’s

به گفته آژانس رتبه‌بندی اعتباری Moody’s، SEC و CFTC در حال انجام اقداماتی علیه کلاهبرداران ادعایی هستند که نشان می‌دهد DeFi در حال تبدیل شدن به یک “محیط امن‌تر و استقبال‌کننده‌تر” است.

به گفته آژانس رتبه‌بندی اعتباری مودی، کیفرخواست اخیر علیه آبراهام آیزنبرگ، بهره‌بردار بازارهای مانگو، تأثیر مثبتی بر فضای مالی غیرمتمرکز (DeFi) خواهد داشت.

کریستیانو ونتریچلی، AVP امور مالی غیرمتمرکز، در یادداشتی در ۳۱ ژانویه به سرویس سرمایه‌گذار مودی، گفت که اقدامات اجرایی که توسط دو تنظیم‌کننده اصلی بازار ایالات متحده در ژانویه انجام شد، DeFi را “ایمن‌تر” می‌کند. ” او گفت.

این واقعیت که SEC و CFTC هر دو علیه دستکاری بازار توسط معامله گران مشکوک به کلاهبرداری اقدام کرده اند، اعتباری برای صنعت به عنوان یک کل است.

ونتریچلی گفت این اقدامات می تواند “بررسی دقیق صنعت DeFi را بهبود بخشد”

در ۲۰ ژانویه، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) یک عامل دستکاری بازار را متهم کرد و در ۹ ژانویه، کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) آیزنبرگ را متهم کرد.

ونتریچلی در تاریخ ۲۶ ژانویه، به دنبال توییتی از صفحه توئیتر مودی، اظهارنظر مشابهی را ارائه کرد، اما در یادداشتی در ۳۱ ژانویه به جزئیات بیشتری پرداخت.

این گزارش با استناد به سخنرانی کریستین لاگارد، رئیس بانک مرکزی اروپا در پارلمان اروپا در ژوئن ۲۰۲۲، با استناد به بازار ارز دیجیتال اروپا برای دارایی‌های رمزنگاری (MiCA) که یک قانون استانداردسازی است، نشان می‌دهد که دی‌فای «دیگر سرزمینی متروک نیست». “توسعه یابد” تا شامل چارچوبی برای تامین مالی غیرمتمرکز شود.

Ventricelli پیشنهاد می‌کند که این محیط امن‌تر می‌تواند شاهد پذیرش گسترده‌تر در میان «بانک‌ها و سایر» سرمایه‌گذاران نهادی و فردی باشد.

مربوط: دی‌فای به درام کلاهبرداری پایان می‌دهد، همانطور که در هفته‌های پایانی سال ۲۰۲۲ شاهد سوء استفاده‌ها بود: تعریف مجدد مالی

پرونده های CFTC ادعا می کنند که آیزنبرگ “در یک طرح فریبنده و فریبنده برای افزایش مصنوعی قیمت سوآپ های ارائه شده توسط Mango Markets شرکت داشته است.”

دیوید هیرش، رئیس بخش رمزنگاری و سایبری SEC، استدلال می‌کند که اقدامات آیزنبرگ زمانی که قیمت‌های امنیتی به سطوح قبل از دستکاری بازگشتند، پلتفرم را در معرض خطر قرار دادند.

Mango Labs، شرکتی که در بازار Mango Markets قرار دارد، در ۲۵ ژانویه شکایت خود را علیه آیزنبرگ تنظیم کرد و به دنبال ۴۷ میلیون دلار غرامت و بهره به دلیل سوء استفاده از این پلتفرم در اکتبر ۲۰۲۲ بود.نویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا