اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل Kraken پس از تسویه حساب با SEC می گوید: «قانونگذاران به افراد بد اجازه می دهند بزرگ شوند».


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به گفته جسی پاول، تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده به افراد بد در فضای کریپتو اجازه می‌دهند «کاربران، درآمد و سرمایه‌های مخاطره‌آمیز را از بین ببرند» و می‌توانند به طور مؤثر «افراد خوب» را نابود کنند.

جسی پاول، مدیر عامل فعلی صرافی کریکن، رگولاتورهای مالی ایالات متحده را متهم کرده است که به “افراد بد” اجازه می دهند برای اهداف خود پیروز شوند.

پاول در یک موضوع توییتر در 19 فوریه حدس زد تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده، احتمالاً از جمله کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC)، به شرکت‌های ارزهای دیجیتال اجازه داده‌اند تا بدون اقدام اجباری، به عنوان شاه ماهی قرمز شرکتی که هدف واقعی است، فعالیت کنند. در دسترس شرکت‌هایی که طبق مقررات فعالیت می‌کنند، می‌تواند به طور موثر این صنعت را نابود کند.

پاول گفت: «افراد بد در واقع طرف شما هستند.

بیانیه پاول به توافقی با SEC رسید که در آن کراکن موافقت کرد که ارائه خدمات یا برنامه‌های سهام به مشتریان ایالات متحده را متوقف کند و 30 میلیون دلار به عنوان اسکات، بهره قبل از قضاوت و جریمه‌های مدنی بپردازد. بسیاری در صنعت کریپتو از اقدامات SEC به عنوان نمونه دیگری از “قانون گذاری توسط اجرا” انتقاد کرده اند. این امر به رگولاتورهایی تعمیم می‌یابد که سلبریتی‌هایی را که توکن‌ها را از طریق کانال‌های رسانه‌های اجتماعی تأیید می‌کنند، سرکوب می‌کنند.

مربوط: رئیس SEC پس از اقدام علیه Kraken Staking به شرکت های رمزنگاری هشدار می دهد

در سپتامبر 2022، پاول اعلام کرد که مدیر عامل کراکن، دیو ریپلی، جانشین او به عنوان مدیرعامل خواهد شد. براساس گزارش‌ها، Paxos همچنین به دلیل نقض قوانین حمایت از سرمایه‌گذار در رسیدگی به استیبل کوین Binance USD (BUSD) با اقدامات اجرایی از سوی SEC مواجه بود.نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا