اخبار ارز دیجیتال

رمزگذاری رمزنگاری تنظیم شده: قانون رمزگشایی شده، ۶-۱۳ فوریه


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

حتی کمیسیونر SEC علناً آژانس خود را به تعطیلی برنامه سهامداری کریپتوکارنسی کراکن متهم کرده است.

هفته گذشته، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) با صرافی کراکن به توافق رسید. دومی ارائه خدمات استیکینگ کریپتو به مشتریان آمریکایی را متوقف خواهد کرد و ۳۰ میلیون دلار به عنوان اسکوات، بهره قبل از قضاوت و جریمه های مدنی پرداخت خواهد کرد.

مجموع جریمه‌ها به عدم تعادل موجودیت‌هایی مانند Kraken کمک چندانی نکرد، اما آینده سهام به بازار ارزهای دیجیتال گره خورده است. تصمیم دادگاه خشم سرمایه‌گذاران، سیاستمداران و مدیران صنعت و همچنین جامعه ارزهای دیجیتال را برانگیخته است. شریک Cinneamhain Ventures، آدام کوکران، رئیس SEC، گری جنسلر را به جای یک تنظیم کننده، یک «عامل برنامه ضد رمزنگاری» نامید. کریستین اسمیت، مدیر عامل انجمن بلاک چین، از کنگره خواسته است تا کنترل مستقیمی بر چنین موارد مهمی داشته باشد.

برایان آرمسترانگ، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase، معتقد است که ممنوع کردن سهام خرده فروشی ارزهای دیجیتال در ایالات متحده یک اقدام “وحشتناک” از سوی قانونگذاران این کشور است. آرمسترانگ همچنین از فقدان شفافیت نظارتی فعلی در ایالات متحده و متعاقب آن «قوانین اجرایی» انتقاد می‌کند که شرکت‌هایی مانند FTX را مجبور به خروج از خارج از کشور می‌کند.

حتی هستر پیرس، کمیسیونر SEC، علناً آژانس خود را به تعطیلی برنامه سهامداری کریپتوکارنسی کراکن متهم کرده است. کمیسیونر آژانس خود را به این استدلال متهم کرد که مقررات از طریق اجرا “روشی کارآمد یا منصفانه برای تنظیم” صنایع نوظهور نیست. و پیشنهاد کرد که SEC باید “فرآیند انتشار را برای ایجاد یک فرآیند ثبت نام قابل اجرا که اطلاعات ارزشمندی را در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهد” آغاز می کرد. “

رگولاتور کره جنوبی راهنمایی در مورد توکن های امنیتی ارائه می دهد

کره جنوبی دستورالعملی را ایجاد کرده است که مشخص می کند کدام دارایی های دیجیتال به عنوان اوراق بهادار در نظر گرفته می شوند و در این کشور تنظیم می شوند. قانون سرمایه گذاری های مالی و اوراق بهاداری را در نظر می گیرد که سرمایه گذار را ملزم به پرداخت اضافی پس از سرمایه گذاری اولیه نمی کند. کمیسیون خدمات مالی (FSC) همچنین نمونه هایی از این که دارایی های دیجیتالی به احتمال زیاد به عنوان اوراق بهادار طبقه بندی می شوند را ارائه کرد. طبق FSC، این ممکن است شامل توکن هایی باشد که سرمایه را به عملیات تجاری کمک می کند، به دارندگان حق سود سهام یا دارایی های باقیمانده می دهد، یا سود برای سرمایه گذاران فراهم می کند.

به خواندن ادامه دهید

دبی مقررات رمزنگاری را برای ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی منتشر می کند

سازمان تنظیم مقررات دارایی‌های مجازی (VARA)، تنظیم‌کننده‌ای که مسئول نظارت بر قوانین ارزهای دیجیتال در دبی است، دستورالعمل‌های جدیدی را برای ارائه‌دهندگان خدمات دارایی‌های مجازی (VASP) که در امارات فعالیت می‌کنند، صادر کرده است. همه فعالان بازار باید از مقررات بازاریابی، تبلیغات و تبلیغات تبعیت کنند، چه توسط VARA تحریم شده باشند یا نه. متخلفان می توانند بین ۵۵۰۰ دلار (۲۰۰۰۰ درهم) تا ۵۵۰۰۰ دلار (۲۰۰۰۰۰ درهم) و متخلفان تکراری تا ۱۳۵۰۰۰ دلار (۵۰۰۰۰۰ درهم) جریمه شوند. با این حال، قوانین فقط برای فعالان بازار در دبی اعمال می شود، به جز کسانی که تحت مرکز مالی بین المللی دبی فعالیت می کنند.

به خواندن ادامه دهید

اینترپل می خواهد جنایت Metaverse را سرکوب کند

سازمان بین المللی پلیس جنایی (اینترپل) در حال بررسی راه های مبارزه با جرم و جنایت در متاورس است. به گفته یورگن استاک، مدیر اجرایی اینترپل، با افزایش تعداد کاربران Metaverse و توسعه فناوری، فهرست جرایم احتمالی افزایش خواهد یافت: جنایت علیه کودکان، سرقت اطلاعات، پولشویی، کلاهبرداری مالی، جعل، باج افزار. به طور بالقوه شامل ware، فیشینگ و غیره می شود. ، تجاوز و آزار جنسی. این اقدام برای نظارت بر متاورس حدود چهار ماه پس از آن انجام شد که اینترپل متاورس خود را در نودمین مجمع عمومی اینترپل در دهلی نو هند در اکتبر ۲۰۲۲ راه اندازی کرد.

به خواندن ادامه دهید

نویسنده: David Attlee

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا