اخبار ارز دیجیتال

Redditor پس از گرفتن جسورانه 59 هزار دلار وام شخصی برای خرید BTC، 25 درصد افزایش یافت

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تا کنون 2.65 بیت کوین با قیمت متوسط ​​بسیار کمتر از سطح فعلی حدود 30000 دلار به ازای هر بیت کوین به دست آورده است.

اعضای انجمن r/CryptoCurrency در Redditor پس از گرفتن سه وام شخصی به مبلغ 59000 دلار برای خرید بیت کوین (BTC) در 18 ماه گذشته، شاهد افزایش 25 درصدی یا 19500 دلاری در ارزش خود بوده اند.

آنها در حال حاضر در مجموع 2.65 BTC (معادل 80,400 دلار با قیمت های فعلی) دارند و انتظار می رود قیمت بیت کوین را تا اوایل سال 2025 به 100,000 برسانند، به گفته خواننده ای با حسابی به نام “واژینوپاتی”. او گفت که روی آن شرط بندی زیادی دارد. رسیدن به دلار

در پست 30 ژوئن در r/CryptoCurrency، کاربران نحوه برخورد با روش بسیار پرخطر برای دستیابی به بیت کوین را تشریح کردند.

ارسال به r/CryptoCurrency. منبع: Reddit

دو وام اول در فوریه و ژوئن 2022 به ترتیب 15000 و 20000 دلار داده شد. نرخ ثابت سالانه (APR) به ترتیب 6% و 4.9% و کل پرداخت های ماهانه 225 دلار و 326 دلار بوده است.

سومین وام به ارزش 24000 دلار سپس در ژوئن سال جاری با نرخ ثابت سالانه 8 درصد و پرداخت ماهانه 405 دلار پرداخت شد.

تا کنون، Redditor اخیراً ادعا کرده است که یک وام 15000 دلاری را در ماه مه پرداخت کرده است و در وام دوم به 3500 دلار پرداخته است. از اینجا، ما قصد داریم به آخرین وام ها با بالاترین APR حمله کنیم.

آنها ادعا می کنند که بیت کوین را با قیمت متوسط ​​24000 دلار شامل هزینه بهره و 22264 دلار بدون احتساب هزینه بهره به دست آورده اند.

“آنطور که من می بینم، ارزش و اعتبار دلار آمریکا به سرعت در حال کاهش است. بنابراین، برای خرید بیت کوین وام می گیرم و آن وام را با دلارهای متورمی که در محل کار به دست می آورم بازپرداخت می کنم.”

فکر نمی‌کنم بیت‌کوین ۱۸ ماه دیگر در این محدوده معامله شود. تا آن زمان ما انتظار داریم بیت‌کوین حدود ۱۰۰۰۰۰ دلار به ازای هر سکه باشد، بنابراین نمایی بلندمدت بیت‌کوین ما در آماده‌سازی برای APRهای کوتاه‌مدت، موضع صعودی خواهیم داشت. آنها افزودند که افزایش قیمت بیشتر است.

مربوط: SEC ایالات متحده تشکیل پرونده ETF بیت کوین را نامناسب می داند: گزارش

این پست در زمان نگارش بیش از 500 نظر دارد و در حالی که برخی از این ایده حمایت می کنند، بسیاری نیز در مورد خطرات اتخاذ چنین رویکردی هشدار می دهند.

“دارم میگیرمش” [a] وام‌های سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال برای من مانند یک داستان ترسناک به نظر می‌رسد،» نظر برتر، که 457 رأی موافق از کاربر «middlemangv» به دست آورد، نوشت: «NotAdoctor_but» من اضافه می‌کنم: این مظهر سوگیری بقا است، و OP نیز یک ریسک حساب شده را پذیرفت، اما اکثر مردم این کار را نمی کنند. “

نظرات در مورد پست ها منبع: Reddit

Redditor با بیان شرایط بیشتر، گفت که آنها مجرد هستند، فرزندی ندارند و سالانه حدود 60000 دلار از شغل خود درآمد دارند. آنها همچنین وضعیت اجاره مقرون به صرفه ای دارند و گفتند که مایلند 25 تا 30 درصد از درآمد ماهانه خود را در BTC سرمایه گذاری کنند.

بنابراین خطرات اصلی در این مورد عمدتا سقوط قیمت بیت کوین و عدم بازیابی آن در چند سال آینده یا از دست دادن دارایی ها به دلیل هک شدن در صورت نگهداری در کیف پول داغ است.

حفظ اشتغال نیز برای کاهش بازپرداخت وام مهم است.

یک برد در اینجا می تواند زندگی شما را تغییر دهد. “ضرر”، یعنی اگر بیت کوین بیش از 3 سال از 35000 دلار بالاتر نرود، فقط به یک سال دیگر کار نیاز دارید. ارزش ریسک کردن را دارد، به OP تبریک می گویم، کاربر “Kakoyannaros.

مجله: وام مسکن با استفاده از ارزهای دیجیتال به عنوان وثیقه: آیا خطرات آن بیشتر از پاداش است؟

نویسنده: Brian Quarmby

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا