🚨 اخبار ارز دیجیتال

Redditor پس از گرفتن جسورانه ۵۹ هزار دلار وام شخصی برای خرید BTC، ۲۵ درصد افزایش یافت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تا کنون ۲.۶۵ بیت کوین با قیمت متوسط ​​بسیار کمتر از سطح فعلی حدود ۳۰۰۰۰ دلار به ازای هر بیت کوین به دست آورده است.

اعضای انجمن r/CryptoCurrency در Redditor پس از گرفتن سه وام شخصی به مبلغ ۵۹۰۰۰ دلار برای خرید بیت کوین (BTC) در ۱۸ ماه گذشته، شاهد افزایش ۲۵ درصدی یا ۱۹۵۰۰ دلاری در ارزش خود بوده اند.

آنها در حال حاضر در مجموع ۲.۶۵ BTC (معادل ۸۰,۴۰۰ دلار با قیمت های فعلی) دارند و انتظار می رود قیمت بیت کوین را تا اوایل سال ۲۰۲۵ به ۱۰۰,۰۰۰ برسانند، به گفته خواننده ای با حسابی به نام “واژینوپاتی”. او گفت که روی آن شرط بندی زیادی دارد. رسیدن به دلار

در پست ۳۰ ژوئن در r/CryptoCurrency، کاربران نحوه برخورد با روش بسیار پرخطر برای دستیابی به بیت کوین را تشریح کردند.

ارسال به r/CryptoCurrency. منبع: Reddit

دو وام اول در فوریه و ژوئن ۲۰۲۲ به ترتیب ۱۵۰۰۰ و ۲۰۰۰۰ دلار داده شد. نرخ ثابت سالانه (APR) به ترتیب ۶% و ۴.۹% و کل پرداخت های ماهانه ۲۲۵ دلار و ۳۲۶ دلار بوده است.

سومین وام به ارزش ۲۴۰۰۰ دلار سپس در ژوئن سال جاری با نرخ ثابت سالانه ۸ درصد و پرداخت ماهانه ۴۰۵ دلار پرداخت شد.

تا کنون، Redditor اخیراً ادعا کرده است که یک وام ۱۵۰۰۰ دلاری را در ماه مه پرداخت کرده است و در وام دوم به ۳۵۰۰ دلار پرداخته است. از اینجا، ما قصد داریم به آخرین وام ها با بالاترین APR حمله کنیم.

آنها ادعا می کنند که بیت کوین را با قیمت متوسط ​​۲۴۰۰۰ دلار شامل هزینه بهره و ۲۲۲۶۴ دلار بدون احتساب هزینه بهره به دست آورده اند.

“آنطور که من می بینم، ارزش و اعتبار دلار آمریکا به سرعت در حال کاهش است. بنابراین، برای خرید بیت کوین وام می گیرم و آن وام را با دلارهای متورمی که در محل کار به دست می آورم بازپرداخت می کنم.”

فکر نمی‌کنم بیت‌کوین ۱۸ ماه دیگر در این محدوده معامله شود. تا آن زمان ما انتظار داریم بیت‌کوین حدود ۱۰۰۰۰۰ دلار به ازای هر سکه باشد، بنابراین نمایی بلندمدت بیت‌کوین ما در آماده‌سازی برای APRهای کوتاه‌مدت، موضع صعودی خواهیم داشت. آنها افزودند که افزایش قیمت بیشتر است.

مربوط: SEC ایالات متحده تشکیل پرونده ETF بیت کوین را نامناسب می داند: گزارش

این پست در زمان نگارش بیش از ۵۰۰ نظر دارد و در حالی که برخی از این ایده حمایت می کنند، بسیاری نیز در مورد خطرات اتخاذ چنین رویکردی هشدار می دهند.

“دارم میگیرمش” [a] وام‌های سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال برای من مانند یک داستان ترسناک به نظر می‌رسد،» نظر برتر، که ۴۵۷ رأی موافق از کاربر «middlemangv» به دست آورد، نوشت: «NotAdoctor_but» من اضافه می‌کنم: این مظهر سوگیری بقا است، و OP نیز یک ریسک حساب شده را پذیرفت، اما اکثر مردم این کار را نمی کنند. “

نظرات در مورد پست ها منبع: Reddit

Redditor با بیان شرایط بیشتر، گفت که آنها مجرد هستند، فرزندی ندارند و سالانه حدود ۶۰۰۰۰ دلار از شغل خود درآمد دارند. آنها همچنین وضعیت اجاره مقرون به صرفه ای دارند و گفتند که مایلند ۲۵ تا ۳۰ درصد از درآمد ماهانه خود را در BTC سرمایه گذاری کنند.

بنابراین خطرات اصلی در این مورد عمدتا سقوط قیمت بیت کوین و عدم بازیابی آن در چند سال آینده یا از دست دادن دارایی ها به دلیل هک شدن در صورت نگهداری در کیف پول داغ است.

حفظ اشتغال نیز برای کاهش بازپرداخت وام مهم است.

یک برد در اینجا می تواند زندگی شما را تغییر دهد. “ضرر”، یعنی اگر بیت کوین بیش از ۳ سال از ۳۵۰۰۰ دلار بالاتر نرود، فقط به یک سال دیگر کار نیاز دارید. ارزش ریسک کردن را دارد، به OP تبریک می گویم، کاربر “Kakoyannaros.

مجله: وام مسکن با استفاده از ارزهای دیجیتال به عنوان وثیقه: آیا خطرات آن بیشتر از پاداش است؟

نویسنده: Brian Quarmby

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا