🚨 اخبار ارز دیجیتال

Reddit برای پایان دادن به خدمات پاداش مبتنی بر بلاک چین “امتیازهای انجمن”

Reddit به دلیل مشکلات مقیاس پذیری، ویژگی Community Points خود را تا ۸ نوامبر تعطیل خواهد کرد.

Reddit اعلام کرده است که به‌زودی سرویس پاداش‌های طولانی‌مدت مبتنی بر بلاک‌چین خود، Community Points را با اشاره به نگرانی‌های مقیاس‌پذیری، تعطیل می‌کند.

اعضای تیم Reddit در یک اعلامیه رسمی در مورد r/cryptocurrency subreddit در ۱۷ اکتبر گفتند که این پلتفرم “فرصت های آینده ای را برای Community Points می بیند، اما ما در حال گسترش گسترده در سراسر پلتفرم هستیم. هیچ راهی وجود نداشت.”

خدمات امتیازات انجمن، از جمله ویژگی‌های ویژه عضویت، در ۸ نوامبر به پایان می‌رسد. تیم Reddit گفت: «در آن مرحله، امتیازات شما دیگر در Reddit Vault شما ظاهر نمی‌شود و دیگر نمی‌توانید آن‌ها را در جامعه کسب کنید. نوشته شده توسط یکی از اعضا

امتیازات انجمن Reddit در ۸ نوامبر بسته خواهد شد. منبع: Reddit

اولین بار در ماه مه ۲۰۲۰ معرفی شد، ویژگی امتیازات انجمن برای پاداش دادن به کاربران برای مشارکت فعال در بخش های فرعی خاص و تشویق محتوای با کیفیت بالا در پلتفرم طراحی شده است.

این نقاط، توکن‌های ERC-20 مبتنی بر اتریوم بودند که در سرویس کیف پول رمزنگاری داخلی این پلتفرم به نام «Reddit Vault» ذخیره می‌شدند.

در ابتدا، سرویس نقاط در شبکه اتریوم راه اندازی شد، اما بعداً به راه حل مقیاس بندی لایه ۲ Arbitrum منتقل شد تا مقیاس پذیری بالاتر را تسهیل کند.

هر زیر ردیت توکن مخصوص به خود را دارد که توکن‌های Moons (MOON) دارایی رمزنگاری بومی برای هیئت مدیره ارزهای دیجیتال r/cryptocurrency و Bricks (BRICK) برای subreddit r/FortNiteBR هستند. کاربران می توانند این امتیازات را برای نشان ها و آیتم های آواتار اختصاصی خرج کنند.

در پاسخ به بیانیه اصلی، ناظر ارزهای دیجیتال «CryptoMods» توضیح داد که او به تازگی از این تصمیم مطلع شده و از این حرکت «ناامید» شده است.

مرتبط: توکن‌های انجمن Reddit در فهرست Kraken افزایش می‌یابند

آنها نوشتند: “اول و مهمتر از همه، ماه شما هنوز مال شماست و نمی سوزد. عملکرد انتقال قرارداد هوشمند مسدود نشده است و Reddit کنترل خود را بر قرارداد حذف می کند.” وجود دارد.

به دنبال این خبر، ارزش توکن های Reddit MOON و BRICK به شدت کاهش یافت و کاربران Reddit و علاقه مندان به ارزهای دیجیتال از این تصمیم ابراز ناامیدی و خشم کردند.

معامله گر مستعار بیزانتین جنرال به ۱۶۳۰۰۰ دنبال کننده خود در توییتر گفت که ردیت اساساً جامعه آنها را “ترول” کرده است، با یک اسکرین شات از کاهش قیمت MOON حدود ۹۰٪ اضافه شد.

“ردیت اساساً همه کاربران r/cc خود را در عرض چند ساعت خراب کرد. من عضویت ویژه خود را لغو کردم. دیگر هرگز از این پلتفرم مزخرف استفاده نخواهم کرد. هر کسی که این مخزن را کنترل می کند، لعنت به جهنمش کند. امیدوارم پوسیده شود. چه شوخی لعنتی،” کاربر Reddit “Bunker Beans” در پاسخ به پست اصلی در r/cryptocurrency نوشت.

مجله: کارآگاه بلاک چین – Chainalysis پس از فروپاشی کوه Gox متولد شد


نویسنده: Tom Mitchelhill
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا