اخبار ارز دیجیتال

Reddit قراردادهای آواتار نسل 3 NFT را در Polygon مستقر می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

اعضای انجمن با تمجید از تلاش‌های بازاریابی Reddit و تغییر روایت ضد NFT در پلتفرم، به تحولات جدید پاسخ دادند.

آواتارهای Non-Fungible Token (NFT) برای اولین بار در ژوئیه 2022 با هدف توانمندسازی هنرمندان برای ایجاد و فروش آثار خود معرفی شدند. علاوه بر این، هر زمان که یک کاربر مجموعه ای را خریداری می کند، می تواند آن را به عنوان یک آواتار در وب سایت Reddit نیز تنظیم کند. آواتار در ماه آگوست افتتاح شد و هزاران دلار برای این هنرمند به ارمغان آورد.

در 5 آوریل، Reddit قرارداد Avatar Gen 3 را در بلاک چین Polygon مستقر کرد. در نتیجه، کاربران مختلف پیش‌بینی کردند که آواتارها در عرض چند دقیقه فروخته می‌شوند، در حالی که دیگران از مهارت بازاریابی و برندینگ Reddit تمجید کردند.

مربوط: آواتارهای Reddit NFT با قیمت عالی در OpenSea به فروش می‌رسند

یکی از کلکسیونرهایی که در جمع آوری نسل اول و دوم آواتار شرکت کرد، ابراز هیجان کرد و گفت که قطره های جدید می توانند «در عرض چند دقیقه» به فروش برسند. در همین حال، دیگران تلاش‌های بازاریابی Reddit را برای تغییر موفقیت‌آمیز روایت و تبدیل کاربران ضد NFT به افراد خنثی و طرفدار NFT تحسین کردند.

پلتفرم گفتگوی آنلاین Reddit نسل سوم مجموعه‌های دیجیتال مبتنی بر بلاک چین به نام «آواتارهای ردیت» را در بلاک چین Polygon عرضه کرده است، جایی که اعضای جامعه و مجموعه‌کنندگان نظرات خود را در مورد کاهش مدت‌ها مورد انتظار بیان کرده‌اند.

اعضای انجمن که افکار خود را در مورد کلکسیون های دیجیتال به اشتراک می گذارند. منبع: Reddit

در حالی که برخی از انتشار بسیار هیجان زده هستند، برخی دیگر معتقدند که ممکن است به سرعت آنطور که انتظار می رود به فروش نرسد و فرآیند پرداخت را “دست و پاگیر” توصیف کنند.

NFTها در Reddit شاهد افزایش حجم معاملات هستند. در 24 اکتبر، این مجموعه از نظر حجم تراکنش به رکورد بالایی رسید و صاحبان کیف پول به 3 میلیون نفر نزدیک شدند. در آن زمان، حجم به 1.5 میلیون دلار در 24 ساعت رسید، تقریبا یک سوم از کل حجم 4.1 میلیون دلار. در 26 اکتبر، این مجموعه به 10 مجموعه پرفروش هفته OpenSea نیز راه یافت.

مجله: سارا زوکر، خالق NFT: گذشته آنالوگ با آینده دیجیتالی سرگیجه‌آور The Sarah Show روبرو می‌شود.

نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا