اخبار ارز دیجیتال

یکی از بنیانگذاران Reddit در زمان پیش فروش ۵۰۰۰۰ اتر را به قیمت ۱۵۰۰۰ دلار خریداری کرد.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

الکسیس اوهانیان نسبت به ارزهای دیجیتال بسیار خوش‌بینانه است و از درآمد حاصل از سرمایه‌گذاری اولیه خود در اتر برای راه‌اندازی یک شرکت سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز متمرکز بر رمزارز استفاده کرد.

الکسیس اوهانیان، یکی از بنیانگذاران وب‌سایت رسانه‌های اجتماعی Reddit، طبق گزارش‌ها، ۵۰۰۰۰ اتر (ETH) را به قیمت تنها ۱۵۰۰۰ دلار در یک پیش‌فروش ارز دیجیتال در سال ۲۰۱۴ خریداری کرد.

اوهانیان که در سال ۲۰۲۰ غول رسانه های اجتماعی را ترک کرد، در مقاله ای در ۲۱ فوریه به فوربس گفت که ایده یک فروشگاه ارزش غیرمتمرکز را به دلیل میراث ارمنی اش بسیار جذاب می داند و اتریوم گفت که آنها را تشویق می کند زودتر قمار کنند. بر.

“به ویژه گروه هایی از مردم که ایده آزار و اذیت دولتی را در آگاهی یا تاریخ جمعی خود دارند، ایده ذخیره ارزشی را که توسط یک دولت واحد کنترل نمی شود بسیار جذاب می کنند. بنابراین به نوعی در من تعبیه شد. زمان، و به نوعی باعث شد که ایده یک ارز غیرمتمرکز را بپذیرم.»

با توجه به CoinMarketCap، ارزش سرمایه گذاری با قیمت های فعلی، ۸۲.۵ میلیون دلار است که افزایش ۵۴۹۵۸۹٪ را نشان می دهد.

وی در ادامه توضیح داد که چگونه یک قالیچه میراث خانوادگی توسط سربازان ترک در جریان نسل کشی ارامنه در طول جنگ جهانی اول ضبط شد.

اوهانیان که از اموال قابل توقیف متنفر است، از طرفداران بزرگ خودکنترلی است و کلیدهای خصوصی برخی از ارزشمندترین سرمایه گذاری های مربوط به رمزارزهای خود را کنترل می کند تا او را در برابر بازوهای کنجکاو دولت آسیب پذیرتر کند. ما سعی می کنیم شما را از صرافی های آسیب پذیر دور نگه داریم. .

اوهانیان هنگام شنیدن درباره اتریوم در جلسه ای با صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس، گفت که توسعه دهندگان پتانسیل ایجاد طیف گسترده ای از دارایی ها مانند توکن های غیرقابل تعویض (NFT) را در بالای آن دارد. ادعا می شود که فکر کرده است. وجود داشت

در نتیجه، او سرمایه‌گذاری اولیه‌ای را روی اتر انجام داد و در مصاحبه‌ای گفت: «در آینده، آنقدر که باید سرمایه‌گذاری نکردم».

مربوط: داده های مشتقات اتریوم نشان می دهد که ۱۷۰۰ دلار ممکن است برای مدت طولانی در سطوح مقاومت باقی نمانند

اوهانیان شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر ۷۷۶ را در سال ۲۰۲۰ تأسیس کرد و از درآمد حاصل از سرمایه‌گذاری اولیه در اتر و کوین‌بیس برای سرمایه‌گذاری در ۲۹ استارت‌آپ مرتبط با رمزنگاری استفاده کرد و در فوریه ۲۰۲۲، ۵۰۰ میلیون دلار برای سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاری‌های مشابه جمع‌آوری کرد.

مطابق با دیدگاه اوهانیان مبنی بر اینکه بازارهای نزولی به سرمایه گذاران فرصت خرید دارایی با قیمت های تخفیف خورده را می دهند، این شرکت رکود اخیر بازار را فرصتی عالی برای شرط بندی طولانی مدت در صنعت ارزهای دیجیتال می بیند.

این شرکت در حال حاضر بیش از ۷۵۰ میلیون دلار دارایی تحت مدیریت دارد.

اوهانیان گفت که در حالی که ارزهای رمزنگاری شده بسیار نوسان هستند، “افراد زیادی وجود دارند که آگاهی نسلی از دیدن تورم عظیم دارند”، بنابراین نوسانات ارزهای دیجیتال برای این افراد بسیار بیشتر است.

نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا