اخبار ارز دیجیتال

پشتیبان گیری Reddit: سایت پس از حدود 6 ساعت “خروج گسترده” را برطرف می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این پلتفرم پس از شناسایی و رفع مشکل سیستم داخلی که وب سایت را برای حدود شش ساعت آفلاین کرده بود، گفت: “کارها به مسیر خود بازگشتند”.

پلتفرم رسانه‌های اجتماعی Reddit پس از شناسایی و اجرای راه‌حلی برای «قطع گسترده» که باعث شد کاربران دسک‌تاپ و موبایل قادر به مرور برای تقریباً شش ساعت نباشند، دوباره آنلاین شده است.

با توجه به وضعیت Reddit، پلتفرم ابتدا متوجه شد که در ساعت 7:18 بعد از ظهر UTC آفلاین است و گفت که در حال کار برای شناسایی مشکل است.

تصویری از ساب ردیت r/Cryptocurrency وقتی خاموش است. منبع: Reddit

حدود 30 دقیقه بعد، در ساعت 7:56 عصر UTC، گفت که در حال کار برای شناسایی یک مشکل سیستم داخلی و تعیین یک مشکل است، و حدود دو ساعت بعد یک راه حل تایید شده پیدا کرده است، و اظهار داشت: می گوید.

ما راه‌حل‌هایی را شناسایی کرده‌ایم که اجرای آن‌ها ممکن است کمی طول بکشد. در این مدت، موز خود را آماده کنید (یا بخورید!).

در یک به روز رسانی چهار ساعت پس از اعلام اولیه، Reddit گفت که آنها “اصلاح را اجرا کردند” و “به آرامی آن را به عقب برگرداندند” و پس از حدود 6 ساعت قطع، “کارها به حالت عادی بازگشتند” تأیید شد که آن را بازگشت به

کاربرانی که در حالت آفلاین از وب سایت بازدید کردند، کادرهای خالی را دیدند که در آن موضوعات و نظرات معمولاً ظاهر می شدند. در زمان نوشتن این مطلب، صفحه وب سایت در حال نمایش محتوا است و به نظر می رسد که به خوبی کار می کند.

Reddit به همراه ساب‌ردیت‌های محبوب‌تری مانند r/CryptoCurrency، r/Bitcoin و r/CryptoMarkets، پلتفرم‌های محبوبی برای سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال هستند.

بر اساس APE Wisdom، ارزهای دیجیتال پرطرفدار (براساس تعداد ذکر شده) در Reddit در 24 ساعت گذشته شامل بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و USD Coin (USDC) هستند.

نویسنده: Felix Ng

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا