🚨 اخبار ارز دیجیتال

پیش‌بینی‌شده توسط برنشتاین، افزایش بی‌سابقه قیمت بیت‌کوین (BTC).

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • ETF ها به آتش FOMO دامن می زنند
  • توجه به احتیاط در طول تجمع

اخیراً تحلیلگران برنشتاین حدس بزن رکوردشکنی احتمالی بیت کوین (BTC) نشان می دهد که بهترین روزها هنوز برای ارز دیجیتال در پیش است.

بیت کوین در روز دوشنبه کمی بالاتر از سطح ۴۸۰۰۰ دلار است که ثبات قابل توجهی را نشان می دهد.

علیرغم این دستاوردها، علاقه به بیت کوین هنوز به اوج های تب آلود مشاهده شده در سال های ۲۰۱۷ و ۲۰۲۱ نرسیده است.

با این حال، گوتام چوگانی و ماهیکا ساپرا، تحلیلگران برنشتاین بر این باورند که ظهور صندوق های قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) و ترس متعاقب آن از دست دادن (FOMO) رسیدن بیت کوین به سطوح بی سابقه را آسان تر می کند.

ETF ها به آتش FOMO دامن می زنند

به گفته Chhugani و Sapra، ETF های بیت کوین به عنوان کاتالیزورهای مهمی ظاهر شده اند که قیمت بیت کوین را به سمت بالا سوق می دهند.

آنها نزدیک به ۱ میلیارد دلار جریان به ETF های جدید در دو جلسه معاملاتی گذشته و همچنین کاهش چشمگیر جریان خروجی Grayscale Bitcoin Trust را یادآور می شوند که اکنون به حدود ۵۰ میلیون دلار کاهش یافته است.

در میان این خوش بینی فزاینده، انعطاف پذیری سرمایه گذاران بیت کوین، که اغلب به عنوان «دست الماس» شناخته می شود، به طور فزاینده ای آشکار شده است.

اینها افرادی هستند که سرمایه گذاری های خود را در چرخه های بی ثبات بازار ارزهای دیجیتال نگه می دارند.

به گفته کی یانگ جو، خریداران در چرخه صعودی ۲۰۲۱ اکنون با نزدیک شدن به ۴۸۰۰۰ دلار بیت کوین به نقطه سربه سر نزدیک می شوند، نقطه عطفی که تقریباً سه سال است منتظر دیدن دوباره آن هستند. این عزم تحسین شده و به عنوان یک نشانه صعودی برای آینده بازار تلقی می شود.

پیش‌بینی اولیه برنشتاین از یک رالی پس از هاوینگ با راه‌اندازی موفقیت‌آمیز و ادامه ورود به ETFها پشتیبانی شد.

توجه به احتیاط در طول تجمع

با این حال، هشداری به سرمایه گذاران مشتاق توصیه می شود. بر اساس تجزیه و تحلیل اخیر علی از @ali_charts، بیت کوین تمایل به ورود به مراحل اصلاح کوتاه زمانی را نشان می دهد که نسبت ارزش بازار ۳۰ روزه به ارزش تحقق یافته (MVRV) از ۱۱.۵۰ درصد فراتر رود.

این واقعیت که نسبت MVRV یک بار دیگر از این آستانه عبور کرده است به عنوان یک سیگنال احتیاطی برای سرمایه گذاران عمل می کند و نشان می دهد که اگرچه انتظارات برای بیت کوین صعودی است، اما مسیر رو به جلو ممکن است همچنان شامل اصلاحات بالقوه باشد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا