اخبار ارز دیجیتال

اسکات ملکر ولف در هر شهر می گوید رسیدن به پایین قیمت بیت کوین یک فرآیند است

ملکر در اولین قسمت از رازهای معاملاتی کریپتو می‌گوید: «مردم دوست دارند قیمت خاصی را به‌عنوان پایین‌ترین دارایی در آینده نگری نشان دهند، اما رسیدن به پایان یک فرآیند است.

اسکات ملکر، سرمایه‌گذار ارزهای دیجیتال، تاجر و خالق محتوا، با نام مستعار The Wolf Of All Streets، به ما می‌پیوندد. اسرار تجارت کریپتو پادکست مصاحبه با مجری بنجامین پیروس. در گفتگوی ضبط شده در ۲۹ نوامبر، ملکر نظرات خود را در مورد تعدادی از موضوعات، از جمله آنچه در نمودارهای قیمت بیت کوین (BTC) باید جستجو کرد، ارائه می دهد، در حالی که او شروع به فکر رفتن به یک بازار صعودی می کند. من به شما گفتم زمان آن فرا رسیده است. . ملکر در مورد کاهش دارایی ها می گوید: “معمولاً این یک فرآیند چند ماهه است. ممکن است حتی بیشتر از آن هم طول بکشد.”

اسرار تجارت کریپتو نوشته بنجامین پیلز دندان ها یکی از چندین برنامه راه اندازی شده به عنوان بخشی از برنامه نویسی پادکست جدید Cointelegraph.در هر قسمت مصاحبه‌هایی با شخصیت‌های تجارت و سرمایه‌گذاری کریپتو ارائه می‌شود اسرار تجارت کریپتو ما بر روی موضوعات مختلف مرتبط با جنبه های سرمایه گذاری و تجارت فضای کریپتو تمرکز خواهیم کرد.

در اوایل مصاحبه، ملکر به نشانه‌های بالقوه‌ای اشاره کرد که بیت‌کوین ممکن است در حال شکل‌گیری احساسی باشد، و همچنین به عوامل جریان اصلی که می‌توانند بیت‌کوین را پایین بیاورند، اشاره کرد. ملکر سپس به نمودارها اشاره کرد و اشاره کرد که ممکن است نشان دهنده یک چرخش برای بیت کوین و ارزهای دیجیتال باشد.

ملکر گفت: “بدیهی است که ما در یک سری از لحاظ ایجاد اوج و پایین تر در یک سری هستیم. شکست در این سری از نظر فنی روند نزولی را شکسته و به سمت بازار صعودی حرکت می کند.” ملکر با صراحت گفت: “در حال حاضر، من فکر می کنم پایین ترین قیمت اخیر حدود ۲۵۲۰۰ دلار است.” بنابراین، عملاً برای شروع صحبت در مورد بازار صعودی، به یک استراحت در آن سطح نیاز داریم.

او همچنین به سایر حرکات احتمالی قیمت و نمودار اشاره کرد که مردم ممکن است به دنبال آن باشند که می تواند نشان دهنده تغییر مسیر در بازار صعودی باشد. اما تا آنجایی که به احساسات مربوط می شود، من فکر می کنم کاملاً مشخص خواهد بود که چه زمانی قیمت ها شروع به افزایش خواهند کرد. [people] وقتی مردم نسبت به اخبار بد واکنش نشان نمی دهند، شروع به مراقبت می کنند.»

ما ممکن است اخبار بهتری ببینیم، اما اگر شاهد یک بازار صعودی واقعی باشیم، ناگزیر اتفاق می‌افتد که اکثر مردم آن را باور نکنند. خیر. “

این مصاحبه موارد بیشتری را شامل می شود، از جمله جست و جوهای باستان شناسی گذشته ملکر. قسمت را در صفحه پادکست Cointelegraph، Apple Podcasts، Spotify، Google Podcasts و TuneIn ببینید.

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در این پادکست فقط مربوط به شرکت کنندگان است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Benjamin Pirus

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا