اخبار ارز دیجیتال

Razer Gaming Incubator zVentures درخواست های ارسالی Web3 را دارد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

غول سخت‌افزار بازی Razer درخواست ارسال بازی‌های Web3 را از طریق بازوی سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز شرکت zVentures کرده است.

شرکت لوازم الکترونیکی مصرفی ایالات متحده و سنگاپور Razer که بیشتر به خاطر سخت افزار بازی و تجهیزات جانبی خود شناخته شده است، شرکای جدید Web3 و بازی های ارسالی را فراخوان داده است.

یک پست وبلاگ zVentures با اشاره به نیاز بازار به بازی‌های باکیفیت مبتنی بر فناوری بلاک چین، تلاش Razer برای افزایش مشارکت توسعه‌دهندگان را شرح می‌دهد.

در این پست وبلاگ آمده است: “ما معتقدیم که گیم پلی فراگیر و جذاب پایه و اساس هر بازی موفق (چه وب ۲.۰ یا وب ۳.۰) است” و افزود: “امروزه بازی های زیادی در بازار وجود دارد. بسیاری از بازی های بلاک چین در درجه اول بر روی استفاده از بلاک چین تمرکز دارند. که از طریق استفاده از فناوری به جای ایجاد یک تجربه گیم پلی جذاب و لذت بخش، علاقه و حفظ بازیکن را کاهش می دهد.”

zVentures ریزر در سال ۲۰۱۶ به عنوان یک بازوی سرمایه گذاری خطرپذیر با هدف افزایش رشد و نوآوری در صنعت بازی تاسیس شد. برخی از تحلیلگران اکنون ادعا می کنند که ارزش بازار در سطح جهان بیش از ۳۰۰ میلیارد دلار است. در مقایسه، انتظار می‌رود بازار جهانی بلاک چین تا سال ۲۰۲۸ از ۱۰۰ میلیارد دلار فراتر رود، با این فرض که به CAGR پیش‌بینی شده ۵۵.۸ درصد برسد. انتظار می‌رود که رشد بازی‌های بلاک چین با ورود شرکت‌های بزرگ فناوری به این فضا تقویت شود. از جمله خدمات وب IBM، Intel و Amazon.

مطالب مرتبط: چیلیز برنامه انکوباتور و شتاب دهنده ۵۰ میلیون دلاری را برای پروژه های بلاک چین در مراحل اولیه اعلام کرد

طبق گفته zVentures، این انکوباتور از پروژه‌های توسعه‌دهندگان جدید متمرکز بر «ابتدا تجربه بازی» و سابقه اثبات شده در ایجاد «بازی‌های موفق وب ۲.۰» با انتقال به فناوری بلاک چین استفاده خواهد کرد. . و وارد اکوسیستم Web 3.0 شوید. ”نویسنده: Tristan Greene

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا