اخبار ارز دیجیتال

Rarible Marketplace Builder را برای مجموعه های NFT مبتنی بر چند ضلعی اضافه می کند

الکسی فالین، مدیر عامل Rarible ادعا کرده است که بازارهای اجتماعی آینده خرید و فروش NFT خواهند بود.

Nonfungible Token (NFT) Marketplace Rarible راه اندازی یک سازنده بازار را اعلام کرده است که به هنرمندان و پروژه ها اجازه می دهد بازار خود را برای مجموعه های NFT مبتنی بر Polygon سفارشی کنند.

در اطلاعیه ای که به Cointelegraph ارسال شد، Rarible تاکید کرد که ابزار جدید گزینه های سفارشی سازی مختلفی مانند تعدیل هزینه حق امتیاز را می دهد و نیازی به کدنویسی ندارد. سازنده بازار قرار است به سازندگان اجازه دهد تا “هویت برند منحصر به فرد خود” را به نمایش بگذارند. تیم Rarible ادعا می کند که این امکان در بازارهای سنتی NFT وجود ندارد.

تیم Rarible با توضیح اینکه چرا پلتفرم شبکه Polygon را برای ابزار خود انتخاب کرد، تاکید کرد که بلاک چین در بازار NFT محبوبیت زیادی پیدا می کند. الکسی فالین، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Rarible، توضیح داد که بازار Polygon NFT اخیراً “کشش عظیمی” به دست آورده است.

این تیم همچنین معتقد است که خرید و فروش NFT در بازارهای اجتماعی در آینده انجام خواهد شد. فالین گفت:

ما معتقدیم بازارهای اجتماعی آینده خرید و فروش NFT هستند و معتقدیم هر پروژه باید بازار مخصوص به خود را داشته باشد. ابزارهای سلف سرویس برای تحقق این امر ضروری هستند.”

جدا از پروژه‌های NFT مبتنی بر Polygon، Rarible همچنین دارای یک سازنده بازار برای مجموعه‌های اتریوم ERC-721 و ERC-1155 است.

مربوط: Raible NFT Marketplace Web3 Aggregation را در نسخه جدید اضافه می کند

در میان بازار نزولی، پروژه NFT ابزارهای جدیدی را برای پیشبرد بازار ایجاد کرده است.

در ۱۱ ژانویه، NFT Index ابزاری را برای ارزیابی عملکرد معاملات کیف پول کلکسیونرهای NFT منتشر کرد. این شاخص کیف پول ها را بر اساس سودهای تحقق یافته و تحقق نیافته و سایر عوامل تجزیه و تحلیل می کند.

در حالی که پروژه NFT ابزارها و خدمات جدیدی را اضافه می کند، پروژه های دیگر هر کاری که می توانند برای زنده ماندن در زمستان ارزهای دیجیتال انجام می دهند. بازار NFT SuperRare اخیراً اعلام کرد ۳۰ درصد از نیروی کار خود را اخراج کرده است. مدیر عامل شرکت، جان کرین، گفت که این شرکت “در راستای بازار رشد کرد” و زمانی که شرایط بازار بهبود یافت، استخدام شد. مدیران اجرایی همچنین خاطرنشان کردند که این ناپایدار است.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا