اخبار ارز دیجیتال

استارتاپ رمزنگاری رپر The Game لغو ثبت نام شد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

SEC گفت که ParagonCoin Limited با عدم ارائه گزارش های دوره ای مورد نیاز، قوانین اوراق بهادار را نقض می کند.

یک استارت‌آپ ارزهای دیجیتال با حمایت رپر آمریکایی Jaytheon Terrell Taylor، معروف به «بازی»، پس از عدم ارائه گزارش‌های منظم، توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به دلیل نقض قوانین اوراق بهادار شکایت کرده است. SEC) ثبت نام را لغو کرده است.

ParagonCoin Limited، یک شرکت ارزهای دیجیتال متمرکز بر صنعت ماری جوانا، پس از تایید اتهامات علیه این شرکت و یافتن پیش فرض شرکت، مجوز آن توسط SEC لغو شد. SEC در فوریه 2022 شکایتی را علیه این شرکت آغاز کرد و گفت که آخرین پرونده این شرکت در مارس 2019 بوده و بیش از 10 میلیون دلار در سال 2018 از دست داده است.

گزیده ای از سند لغو ثبت ParagonCoin. منبع: Law360

به گفته SEC، این شرکت ارز دیجیتال نامه ای را که توسط بخش SEC در رابطه با پرونده های منظم خود ارسال شده بود نادیده گرفته است. SEC همچنین خاطرنشان کرد که استارت‌آپ ارزهای دیجیتال به مراحل شروع سفارش در فوریه 2022 پاسخ نداد و دلایلی ارائه نکرد که چرا باید پنج ماه بعد همچنان به صورت پیش‌فرض نگه داشته شود.

در سال 2021، تیلور و یک مدیر اجرایی استارتاپ کریپتو به طور مشترک و انفرادی مسئول بیش از 12 میلیون دلار در یک دادخواست دسته جمعی شدند. آنها ادعا کردند که قوانین اوراق بهادار را نقض کرده اند.

مربوط: قاضی ادغام دعوای طبقاتی علیه FTX را رد کرد

در همین حال، در حالی که The Game موفقیت کمتری در زمینه کریپتو داشت، یک رپر دیگر شروع به تبدیل شدن به چهره Web3 کرد. این رپر افسانه‌ای تعدادی از شراکت‌ها را در فضای Web3 اعلام کرده است و اخیراً مشخص شد که یکی از بنیانگذاران یک پلتفرم پخش زنده مبتنی بر Web3 به نام Shiller است.

در ۲۴ ژوئن، اسنوپ داگ و امینم همچنین توکن‌های غیر قابل تعویض Bored Ape Yacht Club را در موزیک ویدیوی خود برای آهنگ «From The D 2 The LBC» به نمایش گذاشتند. موزیک ویدیوها گاهی اوقات هر دو خواننده رپ را به عنوان شخصیت های متحرک به سبک Bored-Ape نشان می دادند.

نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا