اخبار ارز دیجیتال

شوخی رپر دریک باعث افزایش ۳۵۰ درصدی سکه سولانا میم جدید شد

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با کمال تعجب، توکن آنیتا مکس وین (WYNN) در سولانا افزایش خیره کننده ۳۵۰ درصدی را در ۱۳ ساعت گذشته تجربه کرد و آن را به بهترین عملکرد در پورتال DEX Screener تبدیل کرد. WYNN با ارزش بازار فعلی ۴۰.۳ میلیون دلار و حجم معاملات ۱۴.۶ میلیون دلاری توجه جامعه ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده است.

نماد میم که نشان یک دختر کارتونی با عینک را نشان می داد، ریشه در لحظه ای سرگرم کننده در یکی از استریم های اواخر دسامبر ۲۰۲۳ رپر محبوب رپ دریک داشت. این خواننده رپ که به دلیل تعاملات تعاملی خود با طرفداران شناخته می شود، کلاهی را به نمایش گذاشت که این شخصیت را نشان می داد. آنیتا مکس وین به طرز طنز آمیزی او را تغییر نفس خود اعلام می کند.

“من به حداکثر برد نیاز دارم”

این میم که در اصطلاح قمار «من به حداکثر برد نیاز دارم» لقب گرفته است، این میم به سرعت در ژانویه به نمادی برای سولانا تبدیل شد. WYNN که در ابتدا تا ۰.۰۰۲۰۶ دلار افزایش یافت، با شکست مواجه شد و ۷۵ درصد از ارزش خود را طی شش روز آینده از دست داد. با این حال، بین ۱۰ ژانویه و ۱۵ ژانویه، یک معکوس قابل توجه رخ داد و توکن به میزان خیره کننده ۲۴۸۲ درصد دست یافت. در آخرین افزایش قیمت، WYNN با ۳۵۰ درصد افزایش به ۰.۰۵۶ دلار رسید.

""
منبع: نمای معاملاتی

چیزی که یک لایه جذاب به این داستان ارزهای دیجیتال اضافه می کند، دخالت در حساب X شریک دریک است که قول داده بود با ذکر WYNN اطلاعاتی در مورد خواننده رپ به دست آورد. به طور قابل توجهی، پس از این اعلامیه، یک فروش در WYNN رخ داد که باعث شد قیمت آن بیش از ۲۵٪ کاهش یابد.

همبستگی ناگهانی بین پست Stake و حرکات قیمت WYNN سوالاتی را در مورد معاملات داخلی بالقوه ایجاد می کند. در حالی که پویایی دقیق همچنان نامشخص است، به نظر می رسد که یک دسته بزرگ از WYNN متعاقباً در اوج تخلیه شد، که به دلیل نقدینگی نسبتاً پایین در استخرها، به طور قابل توجهی بر ارزش توکن تأثیر می گذارد.

با وجود شایعات فعلی پیرامون WYNN، برای سرمایه گذاران مهم است که محتاط باشند. غیرقابل پیش بینی بودن بازار، ماهیت سوداگرانه میم کوین ها و ناشناس بودن پشت سر سازندگان پروژه، پیش بینی دقیق روند آینده چنین توکن هایی را دشوار می کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا