🚨 اخبار ارز دیجیتال

رائول پال بیت کوین (BTC) را با دارایی های قدیمی مقایسه می کند

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

تاجر افسانه ای رائول پال پس از مقایسه حماسی با برخی از دارایی های قدیمی، حمایت خود از بیت کوین (BTC) را دوچندان کرد. رائول پال در حال ورود به حساب رسمی X به اشتراک گذاشته شده است نمودار قیمت بیت کوین که بازده سالانه ۱۱۰ درصدی را از «هیچ کاری نکردن» نشان می دهد.

این تحلیلگر برتر همچنین بازده سالانه نزدک را به نمایش گذاشت که در آن هیچ کاری در حدود ۲۱ درصد تعیین شده است. اگرچه او در ابتدا به صورت لفاظی اظهار داشت که دستیابی به هدف آسان نیست، اما تصدیق کرد که دستیابی به رالی عظیم بیت کوین در کنار شاخص نقدینگی کل GMI (استهلاک جهانی فیات) چقدر آسان است.

جذابیت بیت کوین با از دست دادن ارزش ارزهای اصلی در طول زمان آشکار شد. رائول پال ضربه مستقیمی به منتقدان بیت کوین وارد کرده است که معتقدند شرط بندی روی این ارز دیجیتال “به اشک ختم خواهد شد.” او خاطرنشان کرد که همین روایت تقریباً یک دهه ادامه داشته است و منتقدان ادعا می کنند که “همبستگی برابر با علیت نیست.”

رائول پال مطمئن است که بیت کوین می تواند به طور مداوم هنجار را به چالش بکشد، زیرا او معتقد است که ارز دیجیتال به طور مستمر به طور تصاعدی رشد می کند زیرا دارایی های قدیمی اصلی فشار مالی را کاهش می دهند.

تز صعودی بیت کوین (BTC) رشد می کند

رائول پال، و همچنین بسیاری از کارشناسان دیگر، استدلال کرده اند که بیت کوین پتانسیل رشد در طول زمان در برابر دارایی های سنتی را دارد.

اگرچه به طور همزمان نوعی همبستگی را با نزدک ۱۰۰ حفظ کرده است، اما در چند ماه گذشته واگرایی وجود داشته است و بیت کوین اکنون بر اساس عوامل داخلی مانند ظهور محصولات صندوق معامله شده در بورس بیت کوین (ETF) حرکت می کند.

سرمایه گذاران برجسته ای مانند Samson Mow فکر می کنند که قیمت بیت کوین به زودی از معیار ۱ میلیون دلاری فراتر خواهد رفت و دیگر کهنه کارها مانند کتی وود از Ark Invest و Anthony Scaramucci از SkyBridge Capital مطمئن هستند که ارز دیجیتال می تواند به رشد خود ادامه دهد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا