اخبار ارز دیجیتال

رائول پال پیش بینی قیمت بیت کوین، اتریوم و سولانا حماسی خود را منتشر کرد

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

تاجر افسانه ای رائول پال پیش بینی خود را برای بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و سولانا (SOL) دو برابر کرد.

بیت کوین چقدر می تواند افزایش یابد؟

رائول پال در یک گفتگوی یوتیوب با آنتونی اسکاراموچی اظهار داشت که معتقد است قیمت بیت کوین می تواند این چرخه فعلی را با ۲۵۰۰۰۰ دلار خاتمه دهد. به عنوان مرجع، قیمت بیت کوین به طور فعال در حالت اکتشاف است و با ادامه خوش بینی ها در مورد سکه، به تازگی یک بالاترین رکورد جدید (ATH) بالای ۷۱۰۰۰ دلار ثبت کرده است.

رائول پال با وجود هدف قیمتی ۲۵۰۰۰۰ دلاری خود متقاعد نشده است که این بهترین کاری است که ارز دیجیتال می تواند انجام دهد. او خاطرنشان کرد که ارزش گذاری بسته به روند اکوسیستم بیت کوین ETF نقطه ای می تواند بالاتر باشد.

ETF بیت کوین نقطه ای همچنان کاتالیزور اصلی است که قیمت بیت کوین را به بالاترین حد خود می رساند. انباشت روزانه توسط صادرکنندگان ETF بیت کوین، از جمله BlackRock، Fidelity Investments، Ark Invest و Bitwise، به طور قابل توجهی از مقدار BTC تولید شده از طریق استخراج فراتر رفته است.

در حالی که به طور متوسط ​​۵۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ بیت کوین در روز انباشته می شود، تنها حدود ۹۰۰ بیت کوین به طور کلی تولید می شود که یک شوک عرضه قابل توجه ایجاد می کند که می تواند به افزایش قیمت به ۲۵۰۰۰۰ دلار در بلندمدت کمک کند.

اتریوم و سولانا به اهداف عالی می رسند

علاوه بر پیش‌بینی بیت‌کوین، رائول پال پیش‌بینی کرد که اتریوم در این چرخه صعودی بین ۱۷۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ دلار افزایش خواهد یافت، در حالی که سولانا اشاره کرد که می‌تواند تا ۷۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار افزایش یابد.

در حالی که اتریوم و سولانا هنوز ATH های مربوطه خود را در قیمت ۴۸۰۰ و ۲۶۰ دلار در دوره صعودی مداوم آزمایش نکرده اند، رائول پال همیشه کاتالیزورهای اساسی را که می توانند در بلندمدت رشد را افزایش دهند برجسته کرده است.

سایر تحلیلگران پیش بینی های خوش بینانه تری برای بیت کوین و همچنین اتریوم و سولانا دارند و باید دید که این سه ارز دیجیتال در این چرخه صعودی تا چه حد صعود خواهند کرد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا