اخبار ارز دیجیتال

رائول پال سیگنال می دهد که یک خیزش بزرگ در سولانا (SOL) در راه است

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

معامله‌گر افسانه‌ای رائول پال پس از یک پست رمزآلود مهم در مورد ارز دیجیتال، سولانا (SOL) را دو برابر می‌کند. مطابق با پست رمزگذاری شده پس از رائول پال، ممکن است سولانا که پس از رشد ناسازگار ماه گذشته، با لحظه‌ای از حقیقت نامیده می‌شود، گاو نر در پیش باشد.

به گفته رائول پال، سرمایه گذاران باید “به برنامه پایبند باشند” زیرا ممکن است خورشید در SOL نیز طلوع کند. رائول پال نموداری را به اشتراک گذاشت که نشان می دهد خروج سولانا از منطقه مقاومت در محدوده قیمت ۹۲.۹۲ دلار اجتناب ناپذیر است. سولانا پس از سقوط به ۷۹.۰۷ دلار که با سقوط بی‌سابقه‌ای در بازار گسترده‌تر مشخص شد، از ابتدای سال در این سطح معامله شد.

سولانا با افزایش بیش از ۷۰۰ درصدی قیمت آن در یکی از صعودهای تاریخی از آغاز زمستان کریپتو در سال ۲۰۲۳، عملکرد بهتری از بازار داشت. بهبودی مداوم در سولانا هنوز با رشد بالای ۱۲۵ دلاری که در سال گذشته به اوج خود رسید فاصله دارد.

طبق نموداری که او به اشتراک گذاشته است، رائول پال کمال نمودار روزانه را زیر سوال می برد، که به گفته او سرنخ بسیار مهمی برای مرحله صعودی سکه است.

روند صعودی سولانا (SOL).

در حال حاضر خیلی چیزها برای سولانا مثبت است. به شروعی عالی که نسخه دوم گوشی هوشمند Saga آن در حال حاضر در دنیای فناوری قرار دارد.

رائول پال همیشه بهترین مدافع سولانا بوده است، حتی بالاتر از رقیب اصلی خود اتریوم (ETH). در نظرات قبلی، رائول پال در حالی که سولانا را با اکوسیستم‌های بلاک چین اپل مقایسه می‌کرد، اتریوم را اندروید نامید. این نشان می دهد که پروتکل جایگاه چشمگیری در دنیای وب ۳ امروزی را اشغال کرده است.

رشد اکوسیستم ها و جوامع پر رونق در تعقیب پیشنهادات DePin، NFT و DeFi، از جمله، سولانا را به عنوان یکی از معتبرترین شبکه های آماده برای رشد قرار داده است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا