اخبار ارز دیجیتال

رمپ سازنده راه آهن پرداخت رمزنگاری ۷۰ میلیون دلار جمع آوری کرد

این شرکت در حال ساخت یک راه آهن پرداخت است که می تواند خرید ارزهای دیجیتال را به اندازه تراکنش های PayPal در همه جا انجام دهد.

Ramp، یک شرکت فین‌تک متمرکز بر رمزارز، ۷۰ میلیون دلار سرمایه خطرپذیر جمع‌آوری کرده است تا تعهد خود را برای ادامه ایجاد یک تجربه پرداخت یکپارچه برای دارایی‌های دیجیتال تقویت کند.

رامپ روز چهارشنبه گفت که دور سرمایه‌گذاری سری B توسط شرکت‌های خطرپذیر Mubadala Capital و Korelya Capital رهبری می‌شد. همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، Ramp در دور سرمایه گذاری سری A که در دسامبر ۲۰۲۱ بسته شد، ۵۳ میلیون دلار جمع آوری کرد و مجموع بودجه خود را به حدود ۱۲۳ میلیون دلار رساند.

مدیریت لامپ گفت که بودجه جدید به سمت بهبود خط تولید، گسترش در مکان‌های جدید و افزایش تعداد ارزهای فیات و روش‌های پرداخت ارائه شده اختصاص خواهد یافت.

مشتریان اصلی Ramp، کسب‌وکارها و پروتکل‌های بلاک‌چین هستند که می‌خواهند در هنگام معامله با ارزهای دیجیتال، تجربه کارآمدتری را به کاربران خود ارائه دهند. Ramp یک زیرساخت پرداخت تمام پشته بدون مدیریت را فراهم می کند. پس از استقرار، کاربران می توانند دارایی های رمزنگاری شده را در برنامه ها و وب سایت های غیرمتمرکز خریداری کنند. این شرکت خدمات خود را به Paypal و Stripe تشبیه می‌کند که کسب‌وکارها می‌توانند از Ramp برای ارائه «تجربه خرید یکپارچه» به کاربران در سراسر پلتفرم‌های تجارت الکترونیک استفاده کنند.

یک زیرساخت پرداخت رمزنگاری برای پشتیبانی از ظهور Web3 ضروری در نظر گرفته می‌شود، یک اصطلاح گسترده برای تکرارهای آینده اینترنت که شامل ارزش تمرکززدایی می‌شود. بسیاری در جامعه بلاک چین معتقدند که باز کردن قدرت ارزهای دیجیتال برای تسهیل پذیرش انبوه فناوری اساسی ضروری است.

مربوط: Web3 باید برای جریان نقدی واقعی به Web2 متصل شود – Checkout.com VP

سرمایه گذاری خطرپذیر همچنان از پروژه هایی حمایت می کند که ریل های پرداخت ایجاد می کنند که ارزهای دیجیتال را با سیستم مالی گسترده تر متصل می کند. اگرچه در نیمه دوم سال ۲۰۲۲ شاهد کاهش سرمایه در بازار نزولی بودیم، اما سال ۲۰۲۲ یک سال رکورددار برای معاملات جذب سرمایه بود.

نویسنده: Sam Bourgi

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا