🚨 اخبار ارز دیجیتال

ارائه دهنده QuickNode Web3 جریان های داده بلاک چین را معرفی می کند

با ارائه جدید، QuickNode بر افزایش سرعت، قابلیت اطمینان و سادگی در زیرساخت بلاک چین مورد نیاز برای ایجاد مکانیسم های داده قوی در Web3 تمرکز دارد.

جریان داده های بلاک چین اکنون برای مشتریان QuickNode در دسترس است

امروز، ۲۹ فوریه، ارائه‌دهنده زیرساخت ارزهای دیجیتال QuickNode از راه‌اندازی Streams، یک راه‌حل نسل بعدی برای جریان بلادرنگ داده‌های بلاک چین خبر داد. این محصول با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی محبوب مانند جاوا اسکریپت، پایتون، برو یا روبی، به کاربران اجازه می‌دهد تا بارهای پرداختی را از استریم‌ها تغییر دهند و با فراخوانی نقاط پایانی QuickNode، آنها را با داده‌های قرارداد غنی‌سازی کنند.

Streams به توسعه دهندگان امکان دسترسی فوری به تاریخچه کامل و داده های بلادرنگ از اتریوم، Polygon، Binance Smart Chain و موارد دیگر را می دهد. همه اینها تنها با چند کلیک و با تحویل تضمینی در دسترس هستند و دنیایی از امکانات را در اختیار شما قرار می دهند.

نیک یوشکویچ، مدیر محصول QuickNode بر اهمیت نسخه جدید برای پیشرفت اکوسیستم داده Web3 و رشد dApp در سال ۲۰۲۴ تأکید کرد:

با رشد داده های بلاک چین، پیچیدگی استخراج، تبدیل و بارگذاری داده ها در برنامه ها نیز افزایش یافته است. Streams این پیچیدگی باطن را حذف می‌کند و به توسعه‌دهندگان تجربه کاربری بهتر و زمان سریع‌تری برای بازاریابی می‌دهد.

در اوایل سال جاری، QuickNode پشتیبانی از ZkSync Hyperchains و Immutable zkEVM را فعال کرد، یک ادغام مبتنی بر GameFi در اتریوم (ETH).

داده های بهتر برای الگوهای معاملاتی قبل از دوره صعودی

اینها شامل ارائه توانایی به کاربران برای توسعه مدل‌ها و تحلیل‌های قدرتمند تجاری است که به ویژه برای کسانی که پیش‌بینی راه‌اندازی بالقوه یک صندوق قابل معامله در بورس ETH (ETF) را پس از تأیید اخیر بیت‌کوین دارند، مناسب است. Streams همچنین به کاربران امکان دسترسی به مجموعه داده‌های از پیش تعیین‌شده را می‌دهد و بار فنی دریافت داده‌ها را کاهش می‌دهد و فرآیند را ساده می‌کند.

Streams که برای پر کردن شکاف بین داده‌های بلاک چین و ابزارهای سنتی برای دسترسی به داده‌ها طراحی شده است، به چالش‌های حیاتی توسعه‌دهندگان و کسب‌وکارها در استفاده از مقادیر زیادی از اطلاعات روی زنجیره می‌پردازد.

به طور خاص، راه حل بصری با کاهش قابل توجه هزینه های عملیاتی و تسریع زمان عرضه به بازار برای برنامه های کاربردی مبتنی بر بلاک چین، فرآیند توسعه را بهبود می بخشد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا