🚨 اخبار ارز دیجیتال

فروشنده زیرساخت QuickNode Web3 پشتیبانی از Hyperchain zkSync را اضافه می کند

هایپرچین zkSync به لیست زنجیره های خصوصی که QuickNode پشتیبانی می کند اضافه می شود و به مشتریان خود امکان می دهد در صورت تقاضا به فناوری سریع و مقیاس پذیر ZK دسترسی داشته باشند.

QuickNode با Matter Labs همکاری می کند و زنجیره هایپرچین zkSync را اضافه می کند

بر اساس بیانیه رسمی تیم خود، ارائه دهنده ابزارهای زیرساخت Web3 QuickNode پشتیبانی از زنجیره هایپرچین zkSync را اضافه کرده است. این راه حل زنجیره ای سفارشی تنظیم شده است تا به کسب و کارها امکان ایجاد طرح های بسیار مقیاس پذیر بدون قربانی کردن سرعت و امنیت را بدهد.

تصویر: QuickNode

Hyperchain ها نمونه های zkEVM هستند که به موازات شبکه اصلی zkSync ساخته شده بر روی ZK Stack اجرا می شوند، یک چارچوب ماژولار که سفارشی سازی و استقرار بلاک چین های متقابل مبتنی بر ZK را آسان می کند.

آنها می توانند توسط هر کسی توسعه یافته و بدون اجازه توزیع شوند. L1 به عنوان منبع واحد حقیقت عمل می کند. دارایی ها را می توان به راحتی از zkSync به هایپرچین پل زد و به نقدینگی اجازه داد آزادانه جریان یابد.

معاون QuickNode اکوسیستم جیسون هانت از توسعه جدید پلتفرم خود هیجان زده است و تاکید می کند که پیشرفت L2 در اتریوم (ETH) را پیش خواهد برد:

ما مشتاقیم همکاری خود را با Matter Labs با گنجاندن هایپرچین zkSync در پلتفرم QuickNode گسترش دهیم. Hyperchain ها ترکیبی منحصر به فرد از مقیاس پذیری، تجربه کاربری و بهبود حریم خصوصی را ارائه می دهند که برای تقویت موج بعدی پذیرش در اکوسیستم تجمع بسیار مهم است. هنگامی که با فناوری زنجیره خصوصی QuickNode ترکیب می‌شود، هم استارت‌آپ‌ها و هم شرکت‌ها را قادر می‌سازیم تا بلاک چین‌هایی را که به‌طور خاص برای موارد استفاده و نیازهای خاص خود طراحی شده‌اند، راه‌اندازی و مقیاس‌بندی کنند.

در اوایل سال جاری، QuickNode پشتیبانی از Immutable zkEVM را اضافه کرد، راه حلی معادل EVM از پلتفرم بازی محور Immutable X.

سازگاری زنجیره ای بهتر برای صحنه EVM

Vassilis Tziokas، رئیس شرکت توسعه‌دهنده zkSync Matter Labs، از اهمیت نسخه جدید برای تیم‌های dApps مبتنی بر اتریوم هیجان‌زده است:

هایپرچین دروازه ای عالی برای کسب و کارها برای درگیر شدن با اکوسیستم وب ۳ از طریق پشته فناوری است که می تواند برای رفع نیازهای خاص آنها سفارشی شود. برای گسترش پذیرش فناوری‌های بلاک چین و zk در فضای سازمانی، برای شرکت‌هایی مانند QuickNode مهم است که از توسعه مداوم هایپرچین‌ها حمایت کرده و آن‌ها را در دسترس جامعه گسترده‌تر قرار دهند.

با استفاده از هایپرچین، سازمان‌ها می‌توانند راه‌حل‌های بلاکچینی را که بازی، هوش مصنوعی، SportsFi و موارد دیگر را در یک محیط سریع و بسیار امن پوشش می‌دهند، بسازند.

با استفاده از ارائه دهندگان زیرساخت Baas Web3، آنها می توانند برنامه های خود را در یک زمان بسیار کوتاه با زیرساخت قابل اعتمادی که از رشد سریع پشتیبانی می کند، به صورت زنجیره ای جابجا کنند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا