اخبار ارز دیجیتال

مدیر انرژی کبک به دنبال تصویب دولت برای قطع برق استخراج کنندگان کریپتو است

تامین کننده انرژی Hydro-Quebec تقاضای بالای انرژی مورد انتظار در زمستان کانادا را دلیل توزیع مجدد ۲۷۰ مگاوات از شرکت های استخراج ارز دیجیتال عنوان کرده است.

Hydro-Québec که مدیریت برق در سراسر کبک کانادا را بر عهده دارد، قصد دارد انرژی عرضه شده به شرکت های استخراج ارز دیجیتال را مجددا توزیع کند.

طبق توییت پیر فیتزگیبون، نماینده پارلمان کانادا در ۳ نوامبر، دولت درخواست دستوری از کمیسیون انرژی که شرکت را از تعهد خود در تامین برق برای استخراج کنندگان ارزهای دیجیتال در ایالت سلب می کند. Hydro-Quebec 270 مگاوات به شرکت‌های ماینینگ اختصاص داده است، اما انتظار می‌رود تقاضای برق کبک تا حدی افزایش یابد که تامین برق به ارزهای رمزنگاری شده بر تامین‌کنندگان انرژی فشار بیاورد.

گزارش Hydro-Quebec به کمیسیون انرژی دولت در ۱ نوامبر گفت که قطع موقت برق ارائه شده به شرکت های معدنی “قابلیت اطمینان و ایمنی” انرژی را برای ساکنان کبک بهبود می بخشد. تهدیدها قابل پیشگیری هستند. توزیع کنندگان گزارش دادند که تقاضای برق از هیدروژن سبز، ارزهای دیجیتال و کشاورزی گلخانه ای را در نظر گرفته اند.

Hydro-Québec می گوید: «نیازهای انرژی اضافی در زمستان زیاد است و این بدون بار اضافی مرتبط با متعادل کردن بلوک های ذخیره شده برای استفاده از رمزنگاری اعمال شده در بلاک چین است. ما نزدیک به سه خرید انرژی را پیش بینی می کنیم. [Terawatt-hour, or TWh] حتی می تواند از ۳ تراوات ساعت در زمستان از سال ۲۰۲۵ و در سال ۲۰۲۷ تجاوز کند. “

به عنوان بخشی از برنامه مدیر انرژی برای سال‌های ۲۰۲۳-۲۰۳۲، انتظار می‌رفت که این شرکت ارز دیجیتال ۰.۷ تراوات ساعت رشد کند و به اوج تقاضا برای برق در سال ۲۰۲۸ برسد. گزینه هایی برای مقیاس عملیات برای کاهش بار در شبکه برق.

مربوط: پروژه بلاک چین برای فعال کردن انرژی های تجدیدپذیر

مصرف انرژی یکی از عوامل متعددی است که شرکت‌های استخراج ارز دیجیتال هنگام راه‌اندازی فروشگاه روی آن تمرکز می‌کنند و یکی از دلایلی است که چندین ایالت آمریکا معافیت‌های مالیاتی را برای کسب‌وکارها در نظر می‌گیرند. طبق گزارش کمیسیون اوراق بهادار انتاریو، به نظر می رسد پذیرش رمزارز در سراسر کانادا در حال افزایش است. گرانت وینگو، مدیرعامل OSC در ماه اکتبر گفت که «بیش از ۳۰ درصد کانادایی‌ها قصد دارند در سال آینده ارزهای دیجیتال بخرند».نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا