🚨 اخبار ارز دیجیتال

طلبکاران QuadrigaCX 13٪ از مبلغ اوراق قرضه را به عنوان “سود سهام موقت” دریافت خواهند کرد.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تا ۱۵ آوریل ۲۰۱۹، طلبکاران معادل ارزش دارایی های رمزنگاری از دست رفته خود وجه نقد دریافت خواهند کرد.

طلبکاران صرافی ورشکسته ارز دیجیتال کانادایی QuadrigaCX 13 درصد از کل بدهی خود را به عنوان بخشی از “سود سهام موقت” دریافت خواهند کرد.

طبق اخطاریه ۱۲ مه که توسط متولیان ورشکستگی QuadrigaCX ارنست و یانگ (EY) به طلبکاران ارسال شد، “هر طلبکار با ادعای اثبات شده از ۱۳.۰۹۴۱۵۶٪، مبلغی را کمتر از مبلغی که به هیئت نظارت بر ورشکستگی طبق قانون تعلق می گیرد، دریافت خواهد کرد. ” از طريق. ”

سود تقسیمی موقت تقریباً ۸۷.۰٪ از وجوهی را که در حال حاضر توسط متولیان نگهداری می شود توزیع می کند. وجوه باقیمانده به عنوان ذخایر برای مخارج آتی مربوط به مدیریت ورشکستگی نگهداری می شود. توزیع نهایی در تاریخ بعدی انجام خواهد شد.”

این اطلاعیه ادعاهایی به ارزش ۳۰۵.۶ میلیون CDN (223 میلیون دلار) از ۱۷۶۴۸ طلبکار را نشان داد.

به گفته EY، ۱۵,۳۵۶ طلبکار بین ۰ تا ۱۰,۰۰۰ دلار و ۱,۷۸۴ طلبکار بین ۱۰,۰۰۰ تا ۴۹,۹۹۹ دلار بدهی دارند.

تفکیک ارزش بدهی به طلبکاران.منبع: Ernst & Young

با تنها ۱۵ طلبکار که بیش از ۱ میلیون دلار بدهکار بودند، آژانس درآمد کانادا معادل ۱۱.۷ میلیون CDN مالیات از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ بدهکار بود.

در زمان ورشکستگی شرکت در سال ۲۰۱۹، کاربران سابق صرافی بیشتر دارایی های رمزنگاری شده را در اختیار داشتند، اما از ۱۵ آوریل، دارایی های ادعا شده آنها به ارزش پولی دارایی ها تبدیل شد.

بنابراین اگر کسی در آن زمان ۱ بیت کوین (BTC) داشته باشد، در نهایت ۶۷۳۹ CDN (4933 دلار) را پس می گیرد که ۱۳ درصد از آن به زودی به عنوان سود سهام موقت پرداخت می شود.

ارزش رمزنگاری از ۱۵ آوریل ۲۰۱۹. منبع: Ernst & Young

مربوط: بایننس ادعای خروج در کانادا، قوانین جدید را مقصر می داند

مشخص نیست که سود موقت چه زمانی توزیع می شود، اما شرکت حقوقی Miller-Thomson که نماینده طلبکاران است، در ۸ می پیشنهاد کرد که این سود در چند هفته آینده خواهد بود.

QuadrigaCX یکی از بزرگترین صرافی‌های ارز دیجیتال کانادا بود تا اینکه در اوایل سال ۲۰۱۹ ورشکست شد. مدت کوتاهی پس از آن، جرالد کاتن، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل، در هند درگذشت و کلیدهای خصوصی سیستم ذخیره سازی آفلاین QuadrigaCX را به قبر فرستاد.

مجله: مجله: ۳.۴ میلیارد دلار بیت کوین در قوطی پاپ کورن – داستان هکر جاده ابریشم

نویسنده: Brian Quarmby

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا