اخبار ارز دیجیتال

PayPal PYUSD Stablecoin 100٪ پشتیبانی می شود: Paxos Transparency Report

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم

بر اساس گزارش Paxos، مجموع دارایی‌های ذخیره شده در PayPal USD “بیش از موجودی توکن” است و مجموع توکن‌های صادر شده تا 31 اوت به 44.4 میلیون دلار رسیده است.

ناشر استیبل کوین Paxos اولین گزارش شفافیت خود را در مورد استیبل کوین پی پال USD (PYUSD) مبتنی بر اتریوم منتشر کرده است که بیان می کند این سکه به طور کامل توسط دارایی ها پشتیبانی می شود.

بر اساس این گزارش، کل دارایی‌های ذخیره شده در PayPal USD “بیشتر از موجودی توکن است”، به طوری که موجودی توکن صادر شده تا 31 آگوست 2023 به 44.4 میلیون دلار رسیده است و کل مبلغ واقعی به 44.5 میلیون دلار رسیده است.

بیشترین درصد از دارایی های PYUSD توسط قراردادهای بازخرید معکوس خزانه داری ایالات متحده پشتیبانی می شود که توسط Paxos به نفع دارندگان PYUSD برگزار می شود. بر اساس داده‌ها، تا 43 میلیون دلار (تقریباً 97 درصد از دارایی‌های PYUSD تحت مراقبت) در قراردادهای بازخرید معکوس خزانه‌داری نگهداری می‌شود.

داده‌های گزارش شفافیت PYUSD Paxos.منبع: Paxos

قرارداد بازخرید معکوس یک قرارداد قراردادی بین دو طرف است که در آن یکی از طرفین متعهد می شود اوراق بهادار را با قیمتی مشخص با تعهد به طرف دیگر بفروشد.

پکسوس گفت: «قراردادهای بازخرید ما سررسید یک شبه با موسسات مالی معتبر دارد و با خزانه‌داری آمریکا اضافه وثیقه می‌شود.»

“اگر یکی از طرف مقابل نکول کند، Paxos می تواند وثیقه خزانه داری ایالات متحده را نقد و تثبیت کند. همه معاملات بیش از حد وثیقه هستند، بنابراین خطر ضرر با اهمیت تلقی نمی شود.”

از 31 اوت، Paxos همچنین 1500146 دلار ارز فیات را در مؤسسات سپرده گذاری بیمه شده به نام سپرده نقدی نگهداری می کرد. Paxos پیوندی به شبکه IntraFi یا لیست کاملی از متولیان بیمه شده ارائه کرد که می توانید وجوه خود را در آنجا واریز کنید.

این شرکت افزود: “Paxos در حال حاضر هیچ بیمه نامه خصوصی سپرده بیمه نشده ای ندارد. همه سپرده ها تحت پوشش FDIC یا بیمه خصوصی نیستند، و Paxos همچنان در صورت ورشکستگی بانک متحمل ضرر می شود.”

مربوط: استیبل کوین جدید پی‌پال PYUSD با مشکلات قانونی و «تزلزل عملکرد» مواجه است

این گزارش چند هفته پس از عرضه Paxos و PayPal به PYUSD در 7 آگوست منتشر شد. در اواخر آگوست، طبق گزارش‌ها، 90 درصد دلار PayPal در کیف پول‌های Paxos ذخیره می‌شد که حدود 7 درصد آن در صرافی‌هایی مانند Kraken، Gate.io و Crypto.com توزیع شد. .

در 12 سپتامبر، شرکت پیشرو پرداخت رمزنگاری BitPay، PYUSD را به عنوان یک گزینه پرداخت در پلتفرم خود، علاوه بر استیبل کوین‌هایی که قبلاً با دلار آمریکا پشتیبانی می‌شدند، مانند USD Coin (USDC) پذیرفت.

نویسنده: Helen Partz
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا