🚨 اخبار ارز دیجیتال

PYTH شبکه پایث برنامه گرانش صفر را شروع می کند: جزئیات

در یک همکاری منحصربه‌فرد، حامیان اکوسیستم‌های سهامدار شبکه Pyth (PYTH) می‌توانند در ارز دیجیتال اصلی zkSync و پروژه پیشرو شبکه Manta برای بلاک چین‌های سازگار با EVM جوایزی کسب کنند.

شبکه Pyth پیشگام برنامه ZeroLend Zero Gravity بود

طبق اعلام رسمی ZeroLend، اولین پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi) در شبکه zkSync و Manta، شبکه Pyth به اولین پروژه فهرست شده در برنامه عظیم ایردراپ ZeroLend تبدیل شده است.

بنابراین، همه حامیان فعال شبکه Pyth (PYTH) که در ارز رمزپایه PYTH سهام دارند، می‌توانند بررسی کنند که آیا واجد شرایط ایردراپ آینده هستند یا خیر.

از آنجایی که قرارداد PYTH شبکه Pyth بر روی بلاک چین های Solana (SOL) توزیع می شود، از سهامداران خواسته می شود ابتدا آدرس های کیف پول ERC-20 و SPL خود را به هم مرتبط کنند.

شبکه Pyth به عنوان یک شبکه Oracle First Party مورد توجه قرار گرفته است. این داده‌های بازار بلادرنگ را برای ارزهای دیجیتال، سهام، فارکس و کالاها به بیش از ۴۵ بلاک چین ارائه می‌کند تا از قیمت‌گذاری منصفانه در انواع مختلف برنامه‌های غیرمتمرکز متمرکز B2B و B2C اطمینان حاصل کند.

طبق گزارش قبلی U.Today، در ژانویه ۲۰۲۴، قیمت PYTH رشد دو رقمی را ثبت کرد.

سهامداران PYTH چگونه می توانند ادعای ZERO داشته باشند؟

ZeroLend دستورالعمل های دقیقی در مورد چگونگی بررسی وضعیت در دسترس بودن این یا آن کیف پول Solana (SOL) یک استکر PYTH منتشر کرده است.

برای بررسی واجد شرایط بودن، داوطلبان باید از صفحه وب PYTH در پلتفرم ZeroLend بازدید کنند، کیف پول زنجیره‌ای خود را متصل کرده و فرآیند تأیید را تکمیل کنند. کاربران می توانند تراکنش را با سه کیف پول فعال خود تکرار کنند.

طبق بیانیه شبکه Pyth، ثبت نام تا ۳۱ ژانویه باز است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا