اخبار ارز دیجیتال

مطالعه صندوق تامینی PwC نشان می‌دهد که ارزهای دیجیتال با وجود آشفتگی‌های اخیر بازار همچنان قابل اجرا هستند

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

اگرچه سهم صندوق‌های تامینی سنتی سرمایه‌گذاری شده در ارزهای دیجیتال کاهش یافته است، اما بسیاری از صندوق‌های تامینی هنوز در بازار هستند و قصد دارند امسال سرمایه‌گذاری خود را در ارزهای دیجیتال افزایش دهند.

در 12 ژوئیه، PwC پنجمین گزارش سالانه صندوق تامین سرمایه جهانی رمزنگاری خود را بر اساس نظرسنجی از صندوق‌های تامینی رمزنگاری بومی و سنتی که در سه ماهه اول سال جاری انجام شد، منتشر کرد. با توجه به زمستان اخیر کریپتوها و عدم قطعیت نظارتی مداوم در ایالات متحده و جاهای دیگر، این گزارش چشم انداز صندوق ها را نسبتاً مثبت نشان داد.

تقریباً همه (93 درصد) از صندوق‌های پوشش ریسک بومی «در راستای پویایی‌های صنعت جدید متمرکز بر بازسازی اعتماد و گوش دادن به نیازها کار می‌کنند» و ارزش بازار سالانه رشد می‌کند. اکثریت (53%) هیچ قرار گرفتن در معرض FTX یا اکوسیستم Terra Luna را گزارش نکردند.

اکثر صندوق ها در سال 2022 از قیمت بیت کوین (BTC) بهتر عمل کردند. این گزارش نشان داد که:

صندوق‌های تامینی کریپتو یک وسیله سرمایه‌گذاری محبوب برای سرمایه‌گذارانی هستند که به دنبال قرار گرفتن در معرض بازار ارزهای دیجیتال هستند.

بیش از نیمی از صندوق‌ها (54%) در ایالات متحده تجارت می‌کنند، اما این صندوق‌ها نسبت به سایر صندوق‌ها به مقررات ایالات متحده پاسخ متفاوتی نمی‌دهند، و 42٪ گفتند که تحت تأثیر مقررات قرار نمی‌گیرند. گفته می‌شود که انتظار می‌رود. صندوق‌ها به تفکیک دارایی‌ها (75%)، حسابرسی‌های مالی (62%) و صورت‌های جداگانه دارایی‌های ذخیره (60%) به عنوان الزاماتی اشاره کردند که مایلند در مکان‌های معاملاتی ببینند.

به نظر نمی رسد که توکن سازی موضوع مهمی در این فضا باشد. تنها 15 درصد از صندوق‌ها به سرمایه‌گذاری در اوراق بهادار توکن‌شده فکر می‌کنند و تنها 4 درصد در صندوق‌های خود واحدهای توکن‌سازی می‌کنند.

مرتبط: بازار Crypto Custody در سال 2022 به 448 میلیارد دلار می رسد: گزارش

سهم صندوق‌های تامینی سنتی که در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری می‌کنند از 37 درصد در سال 2022 به 29 درصد در سال جاری کاهش یافته است. از میان صندوق‌هایی که هنوز در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری می‌کنند، 62 درصد کمتر از 5 درصد از دارایی‌های خود را تحت مدیریت در ارزهای رمزپایه نگهداری می‌کنند و تنها 8 درصد بیش از 20 درصد را در ارزهای رمزپایه نگهداری می‌کنند. چهل و شش درصد از پاسخ دهندگان گفتند که امسال سرمایه گذاری خود را در ارزهای دیجیتال افزایش خواهند داد که نسبت به سال گذشته 67 درصد کاهش یافته است. هیچ یک از آنها نگفتند که سطح سرمایه مستقر در ارزهای دیجیتال را کاهش خواهند داد.

در میان صندوق‌هایی که در ارزهای رمزپایه سرمایه‌گذاری نمی‌کنند، «واکنش مشتری و ریسک شهرت» بیشتر از «عدم اطمینان نظارتی» به‌عنوان دلیل اصلی است، اما 40 درصد می‌گویند حتی اگر موانع نظارتی برداشته شوند، به سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال ادامه می‌دهند. او گفت که احساس نمی‌کند. مانند شروع سرمایه گذاری در

PwC با CoinShares، مدیر دارایی جایگزین، برای بررسی 131 صندوق رمزنگاری بومی همکاری کرد. موسسه مدیریت سرمایه گذاری جایگزین داده هایی را از 59 صندوق تامینی سنتی برای بخش خود به دست آورد.

مجله: واقعاً در میزهای فرابورس ارزهای دیجیتال چه می‌گذرد؟نویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا