🚨 اخبار ارز دیجیتال

IRS معامله گران کریپتو را با استفاده از کاهش مالیات پورتوریکو بررسی می کند: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

“طناب ها برای آمریکایی های ثروتمندی که مظنون به سوء استفاده از سیاست مالیاتی آسان پورتوریکو هستند تنگ تر می شود.”

طبق گزارش‌ها، دادستان‌های ایالات متحده و مقامات سرویس درآمد داخلی (IRS) در حال تحقیق در مورد معامله‌گران ثروتمند ارزهای دیجیتال و مدیران صندوق هستند که مظنون به سود غیرقانونی از کاهش مالیات پورتوریکو هستند.

بلومبرگ در ۱۲ ژوئن گزارش داد که بازرسان اکنون در حال تشکیل پرونده های مدنی و جنایی علیه تعدادی از مدیران صندوق های تامینی، معامله گران ارزهای دیجیتال و دیگر ثروتمندان آمریکایی هستند. آنها ممکن است در مورد ماهیت محل زندگی خود یا عاملی کلیدی در درآمدشان دروغ گفته باشند. بهره برداری از کاهش مالیات

مقامات ایالات متحده همچنین وکلا و حسابداران مسئول بازاریابی برنامه مالیاتی قلمرو جزیره را مورد بررسی قرار می دهند و انتظار می رود حداقل دو تحقیق جنایی در آینده نزدیک به کیفرخواست منجر شود. گزارش شده است که دادستان ها در حال بررسی اتهامات توطئه و کلاهبرداری با سیم هستند.

کارلوس اورتیز، وکیل دادگستری، گفت‌وگو با دادستان‌های فدرال ایالات متحده را به یاد آورد که گفتند با “مقامات IRS” و مقامات پورتوریکویی کار می‌کنند.

پیام این است که طناب در حال سفت شدن است.

از زمانی که پورتوریکو سیستم مالیاتی جدیدی را در سال ۲۰۱۲ معرفی کرد، بیش از ۵۰۰۰ آمریکایی به این کشور مهاجرت کرده اند. یکی از مزایای انجام این کار شامل صرفه جویی در مالیات بر درآمد فدرال است.

سیستم مالیاتی پورتوریکو به افراد ۱۰۰% معافیت از سود سهام، ۶۰% معافیت از مالیات های محلی و مالیات فدرال صفر بر درآمد محلی را ارائه می دهد.

علاوه بر این، بیش از ۳۶۰۰ شرکت توانسته اند از پرداخت مالیات بر سود سهام از درآمد و سود خود اجتناب کنند و تنها ۴ درصد مالیات بر صادرات پرداخت کرده اند.

مشوق‌های مالیاتی یکی از ضعیف‌ترین مشوق‌ها در جهان هستند، اما شرایط استفاده از آنها بسیار سخت‌گیرانه است.

برای واجد شرایط بودن برای معافیت مالیاتی، ساکنان جدید باید بتوانند ثابت کنند که حداقل ۱۸۳ روز در سال در جزیره زندگی می کنند و قلمرو جزیره “خانه مالیاتی” آنها است.

وکلای آشنا با دولت می گویند این قوانین سختگیرانه بسیاری از افراد را به جعل اعداد و جعل اظهارنامه های مالیاتی وسوسه می کند.

ساکنان برجسته ای که به دلایل مالیاتی به پورتوریکو نقل مکان کرده اند عبارتند از پیتر شیف، حشره دار طلا و مایکل ترپین، سرمایه گذار ارزهای دیجیتال. در ۴ ژوئیه، رگولاتورهای پورتوریکویی بانک شیف را به دلیل ناتوانی در برآورده کردن حداقل سرمایه خالص، بستند.

ترپین در کنفرانس سالانه بیت کوین در میامی در ۱۹ می، پورتوریکو را به عنوان «تنها جایی که می‌توانید بدون انصراف از تابعیت ایالات متحده و پرداخت مالیات جهانی به آن بروید» تحسین کرد.

برخلاف برخی، ترپین بیش از حد نگران رژیم سخت مالیاتی نبود.

“آنها می گویند همه ما قرار است حسابرسی شویم، و این اشکالی ندارد. من یادداشت های فوق العاده دقیقی می نویسم. استخدام، پس این کار را انجام دهید، من از ممیزی نمی ترسم.”

ساکنان ثروتمند جزیره کاهش مالیات را که مدیران ارشد صندوق و کارآفرینان را به جزیره کشانده است ستایش کرده اند، اما برنامه مالیاتی موضوع اعتراضات بوده و ساکنان فوق ثروتمند جدید نرخ مالیات را افزایش داده اند. مالیات “استعمارگران”. خرج زندگی.

مجله: باشگاه فوتبال رئال بدفورد به رهبری پیتر مک کورمک بیت کوین را به جهان معرفی کردنویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا