🚨 اخبار ارز دیجیتال

توقف “هل کردن ارزهای دیجیتال به گلوی مردم” – مدیر عامل Pudgy Penguins درباره NFT ها صحبت می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

لوکا نتز پیشنهاد کرد که Pudgy Penguins Web3/Blockchain را به عنوان یک رویکرد «باطن، نه فرانت‌اند» به کار می‌گیرند تا IP خود را تا حد امکان در دسترس قرار دهند.

مدیر عامل Pudgy Penguins، یک پروژه توکن غیرقابل تعویض که اخیراً سری Phygital را در آمازون راه اندازی کرده است، با وجود بازار نزولی، یک توصیه عاقلانه برای پروژه های آینده دارد. این “صحبت در مورد ارزهای دیجیتال را متوقف کنید”.

در مصاحبه ای با کوین تلگراف، کارآفرین ۲۴ ساله، لوکا نتز، گفت که بسیاری از پروژه های NFT مردم را با اصطلاحات و اطلاعات وب ۳ غرق می کنند و آن را برای تازه واردان تقریبا غیرقابل دسترس می کند.

با نگاهی به NFT های دیگر در این فضا، آیا واقعاً کسی می تواند آن را دریافت کند؟ […] من فکر می‌کنم که آن‌ها تلاش می‌کنند ارزهای دیجیتال و Web3 را در گلوی مردم غرق کنند. این چیزی نیست که مردم می خواهند. مردم محصولات عالی می خواهند. “

از زمان تصاحب Pudgy Penguins در آوریل ۲۰۲۲، نتز گفت که این پروژه Web3/blockchain را به‌عنوان یک رویکرد “باطن، نه فرانت‌اند” انتخاب کرده است.

او گفت که این اساساً برای جلب توجه هرچه بیشتر به IP به روشی است که به راحتی قابل درک باشد، و افزود:

“بنابراین آنچه ما واقعاً روی آن تمرکز می کنیم این است که چگونه شخصیت های دوست داشتنی بسازیم که همه آنها را دوست دارند. من به شما می گویم که ما در NFT هستیم.”

هر کاری که ما انجام می‌دهیم، و هر کاری که شما انجام می‌دهیم، این است: «چگونه می‌توانیم شناخت و شناخت برند بیشتری را برای شخصیت‌هایمان به ارمغان بیاوریم؟» و این دقیقاً همان کاری است که ما انجام می‌دهیم. او اضافه کرد.

پنگوئن درشت نوازش

یکی از ابتکارات مهم نتز، مجموعه ای از پنگوئن های پودگی فیزیکی یا “فیزیکی” است که از IP حدود ۱۶ NFT مختلف موجود در مجموعه طراحی شده است.

هر اسباب بازی دارای یک کد قابل اسکن است که افراد می توانند از آن برای باز کردن قفل سفارشی سازی پنگوئن های دیجیتال مبتنی بر بلاک چین برای ایجاد NFT های منحصر به فرد خود استفاده کنند. همه به روشی کاربرپسند.

در اواخر ماه مه، آقای نتز در یک فضای توییتر ادعا کرد که ظرف دو روز پس از عرضه این اسباب بازی در آمازون در ۱۸ می، فروش آن از حدود ۲۰۰۰۰ دستگاه به ۵۰۰۰۰۰ دلار رسیده است.

قابل ذکر است که دارندگان این NFTهای خاص بخشی از درآمد را دریافت خواهند کرد.

“بنابراین، همانطور که می دانید، برای ما، بزرگترین هدف من تماشای موفقیت ها و شکست های خود در این فضا تا کنون و چگونگی ارزش گذاری ما برای دارندگان NFT است. اگر هدف اصلی اداره تجارت NFT نباشد، من فکر می کنم متأسفانه این کار را خواهیم کرد. در شرایط سختی قرار بگیرد.»

او افزود: «بنابراین وقتی ما محصولات و محتوا تولید می‌کنیم، می‌خواهیم برای آن به جامعه پول بدهیم، و فکر می‌کنم این گونه نگاه ما به آن است.

از خرس گرفته تا پنگوئن

در نیمه دوم سال ۲۰۲۱، Pudgy Penguins با کاهش شدید قیمت پایه خود عملاً در حال افت بود، در حالی که نقاط عطف وعده داده شده در نقشه راه آن، مانند بازی های بلاک چین، هیچ جا دیده نمی شد.

در آن زمان سوال این بود مطرح شد درباره قرارداد گذشته بنیانگذار جنجالی کول ویلمین، که در نهایت با رای جامعه تا ژانویه ۲۰۲۲ از پروژه حذف شد.

چند ماه بعد، این پروژه در معرض خرید ۲.۵ میلیون دلاری توسط نتز قرار گرفت و از زمان اعلام در ۳ آوریل ۲۰۲۲، قیمت کف پنگوئن پودگی NFT از حدود ۱.۳ اتریوم (ETH) در آن زمان به حدوداً افزایش یافته است. ۵.۰۵ اتریوم پایین. از نوشتن

قیمت کف پنگوئن ها سر به فلک کشیده است. منبع: کف قیمت NFT.

علاوه بر این، Pudgy Penguins اخیراً در اوایل ماه مه یک دور سرمایه گذاری اولیه ۹ میلیون دلاری را بست و یک قرارداد آژانس هالیوود با WME امضا کرد تا IP خود را در زمینه هایی مانند تلویزیون، فیلم و بازی گسترش دهد.

تحت نظارت لوکا نتز زنده شد

برای برخی، این ممکن است مانند یک پروژه مرده دیگر NFT به نظر برسد، اما نتز گفت که امیدوار است این پروژه دوباره در الماس های خشن با یک جامعه قوی رشد کند. من تأکید کردم که دیدم

من فکر می کنم ما همه عناصری را داشتیم که به چهره NFT تبدیل می شد.و احساس می کردم هیچ کس نیستم [else] ما همان گزاره ارزش را در آن زمان داشتیم. “

وی افزود: تصمیم گرفتم آن را بخرم زیرا این مواد را داشت و به افراد مناسب برای پخت آن نیاز داشتم.

نتز در تشریح آنچه که با Pudgy Penguins دید، گفت که احساس می‌کند فرهنگ «ثانی به هیچ» همراه با «IP جهانی» برای رشد وجود دارد.

او گفت: “بنابراین منظور من از جهانی این است که همه یک پنگوئن کلنگ را می شناسند و همه می فهمند، همانطور که شما یک پنگوئن کلنگ را می شناسید و درک می کنید. و فرقی نمی کند چه نژاد، جنسیت یا دینی باشد.” گفت.

مجله: سازندگان NFT: 10 هنرمند برتر رمزارز ترور جونز درباره ثروتمند شدن، ثروتمند شدن و دوباره ثروتمند شدن صحبت می کندنویسنده: Brian Quarmby

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا