اخبار ارز دیجیتال

ناشر می گوید که در تلاش است تا تمام آثار کتاب “روش ماشینسکی” را پاک کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کتاب سواد مالی برنامه ریزی شده الکس ماشینسکی قبلاً لغو شده است، اما ناشر کتاب همچنان در تلاش است تا همه آثار آن را از اینترنت پاک کند.

کتابی که یک بار قرار بود توسط الکس ماشینسکی، مدیر عامل سابق و بنیانگذار وام دهنده شکست خورده رمزارز سلسیوس منتشر شود، قبل از اینکه وارد قفسه ها شود، با عنوان ناشر «حذف همه آثار آن به صورت آنلاین» کنار گذاشته شد. ”

قانون ماشینسکی: مسیر غیرمتمرکز به سوی آزادی مالی نام کتاب سواد مالی آینده الکس ماسینسکی با تاریخ انتشار آزمایشی ژوئن بود.

او قول داد که “روش ۷ مرحله ای” خود را در مورد “چگونه از دارایی های خود محافظت کنید و بازدهی مرکب ایجاد کنید” را به شما آموزش دهد. […] آمازون توضیح می دهد که از استیبل کوین ها و سایر رمزارزها مانند بیت کوین استفاده می کند.

یک خرده فروش کتاب در استرالیا این عنوان را حدود ۳۲ دلار (۴۶.۲۵ AUD) قیمت گذاری کرد.

وایلی، ناشر کتاب، در توییتی در ۶ فوریه مجدداً تأیید کرد که پس از اینکه یکی از کاربران توییتر به فهرستی از کتاب آینده برخورد کرد، کتاب “لغو” شد.

ویلی افزود: «وقتی کتابی لغو می‌شود، حذف تمام آثار آن به صورت آنلاین می‌تواند فرآیند پیچیده‌ای باشد». این شرکت گفت که با خرده فروشان برای به روز رسانی داده ها کار می کند، که نشان می دهد این کتاب در آینده منتشر نخواهد شد.

اول ویلی تایید شده این کتاب در نوامبر ۲۰۲۲ در توییتر منتشر نخواهد شد. در آن زمان، این شرکت اعلام کرد که در حال کار با خرده فروشان برای به روز رسانی داده ها است.

Cointelegraph در مورد لغو با Wiley تماس گرفت، اما پاسخ فوری دریافت نکرد.

جامعه ارزهای دیجیتال از زمان کاهش درجه سانتیگراد تاکنون در مورد انتشار این کتاب تردید داشته است. به نظر می رسد توییت وایلی کتاب را بر روی چنین حدس و گمان هایی بسته است.

Mashinsky در حال حاضر توسط دفتر دادستان کل نیویورک مورد شکایت قرار گرفته است، که در ۵ ژانویه شکایتی را منتشر کرد که ادعا می کند مدیر عامل سابق سرمایه گذاران را از میلیاردها دلار ارز دیجیتال کلاهبرداری کرده است.

او می گوید اقدامات او قبل از اعلام ورشکستگی سلسیوس به ضرر سرمایه گذاران منجر شد زیرا او وضعیت مالی سلسیوس را نادرست معرفی کرد و از الزامات قانونی پیروی نکرد.

مطالب مرتبط: حرکت درجه سانتیگراد برای تمدید جدول زمانی طرح بازسازی با مخالفت طلبکاران روبرو می شود

وام دهنده ارزهای دیجیتال در جولای ۲۰۲۲ برای فصل ۱۱ ورشکستگی اعلام کرد و تقریباً ۶۰۰۰۰۰ ارز رمزنگاری شده کاربر در حساب های سلسیوس مسدود شدند.

گفته می‌شود که ماشینسکی تنها چند هفته قبل از مسدود کردن وجوه مشتریان و اعلام ورشکستگی توسط شرکت، ۱۰ میلیون دلار از پلتفرم برداشته است، زیرا می‌دانست که ماشینسکی وجوه شرکت را مسدود می‌کند و درخواست ورشکستگی می‌کند.

در یک گزارش ۴۷۰ صفحه‌ای، یک بازرس منصوب شده توسط دادگاه ورشکستگی دریافت که در ۳۱ ژانویه، این پلتفرم از وجوه مشتریان به شیوه‌ای “بسیار پونزی” استفاده کرده است.

ممتحن همچنین مستند کرد که چگونه Mashinsky سعی کرد شخصاً قیمت توکن CEL بومی پلتفرم را کنترل کند، با استفاده از Celius از ارزهای رمزنگاری شده مشتریان برای فروش CEL، زیرا بازده کافی دریافت نکرد.نویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا