🚨 اخبار ارز دیجیتال

پرونده های عمومی نشان می دهد تاجر ۳ میلیارد دلاری رمزارز هنوز با مادرش زندگی می کند

این تاجر ارز دیجیتال در حالی که در خانه پدر و مادرش در سیدنی استرالیا زندگی می کرد، طبق سوابق عمومی، در سال ۲۰۲۱ بیش از ۷ میلیون دلار سود به خانه برد.

بر اساس سوابق عمومی، این سرمایه‌گذار ۲۵ ساله کریپتو که در سال ۲۰۲۱ نزدیک به ۲ میلیارد دلار (۳ میلیارد دلار استرالیا) ارزهای رمزنگاری شده معامله کرد، امپراتوری رمزنگاری خود را از آسایش خانه خانوادگی خود در سیدنی استرالیا اداره می‌کند.

گان جوان مورد بحث، دارن نگوین، در مورد عملکرد تجارت کوچک خود، PO Street Capital صحبت نکرده است، اما در عوض، در مقاله ای در استرالیا در ۲ ژانویه، از طریق پرونده های عمومی گفت که من تأکید می کنم که

بر اساس پرونده‌های کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه‌گذاری استرالیا (ASIC)، کسب‌وکار ارز دیجیتال نگوین که در خانه والدینش در گیلدفورد، سیدنی ثبت شده بود، در سال مالی منتهی به ۳۰ ژوئن ۲۰۲۱، ۱۰.۴۱ میلیون دلار استرالیا ارزش داشت.

این به دلیل تراکنش‌های ارزهای دیجیتال به ارزش ۲.۹۸ میلیارد دلار استرالیا در یک دوره ۱۲ ماهه بود.

این افزایش قابل توجهی نسبت به درآمد سال قبل نگوین در سال ۲۰۲۰ بود که در مجموع حدود ۶۹۲۱۸۲ دلار استرالیا بود.

حسابرسان PO Street Capital نوشتند که نتایج نشان می دهد که درآمد خالص در سال ۲۰۲۱ حدود ۱۴۰۴.۱۲ درصد نسبت به سال قبل افزایش یافته است.

بر اساس اسناد، PO Street Capital در ژوئن ۲۰۲۱ ذخایر کوتاه مدتی به ارزش ۴.۳ میلیون دلار استرالیا تهیه کرده بود و در کنار وام ۱.۳ میلیون دلاری که به نگوین بازپرداخت می کرد، هیچ بدهی دیگری در دفاتر خود نداشت.

نگوین همچنین سودی معادل ۸۷۳۲۰۰ دلار استرالیا از سود آن سال دریافت کرد.

نشریه استرالیایی گزارش داد که این معامله عظیم ۳ میلیارد دلاری PO Street Capital با سرمایه خود بود، اما این نشریه معاملات اهرمی را به معادله اضافه نکرد. حجم معاملات متورم

مربوط: مدل ها و مبانی: قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۳ به کجا خواهد رسید؟

خانواده در مورد تجارت کریپتو که توسط نگوین اداره می شود سکوت کرده اند و مادر نگوین از اظهار نظر در مورد آنچه در مورد فعالیت معاملاتی زیر سقف او می دانسته خودداری کرده است.

در همین حال، نگوین نیز در مورد این تجارت، از جمله استراتژی معاملاتی خود و عملکرد PO Street Capital برای آخرین سال مالی آن که به ۳۰ ژوئن ۲۰۲۲ منتهی می‌شود، سخن گفت.

به ویژه، رشد قابل توجه عملکرد PO Street Capital در سال ۲۰۲۱ با افزایش شدید قیمت ارزهای دیجیتال از اول ژوئیه ۲۰۲۰ تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۱ همزمان شد. برای مثال، طبق داده‌های CoinGecko، بیت‌کوین (BTC) و اتر (ETH) به ترتیب در آن بازه زمانی ۲۹۶ درصد و ۸۶۵ درصد افزایش یافتند.

با این حال، مشخص نیست که چه تأثیری بر Nguyen و PO Street Capital داشته است زیرا از آن زمان تاکنون بازار سقوط کرده است.

نویسنده: Brian Quarmby

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا