اخبار ارز دیجیتال

پرونده های عمومی نشان می دهد تاجر 3 میلیارد دلاری رمزارز هنوز با مادرش زندگی می کند

این تاجر ارز دیجیتال در حالی که در خانه پدر و مادرش در سیدنی استرالیا زندگی می کرد، طبق سوابق عمومی، در سال 2021 بیش از 7 میلیون دلار سود به خانه برد.

بر اساس سوابق عمومی، این سرمایه‌گذار 25 ساله کریپتو که در سال 2021 نزدیک به 2 میلیارد دلار (3 میلیارد دلار استرالیا) ارزهای رمزنگاری شده معامله کرد، امپراتوری رمزنگاری خود را از آسایش خانه خانوادگی خود در سیدنی استرالیا اداره می‌کند.

گان جوان مورد بحث، دارن نگوین، در مورد عملکرد تجارت کوچک خود، PO Street Capital صحبت نکرده است، اما در عوض، در مقاله ای در استرالیا در 2 ژانویه، از طریق پرونده های عمومی گفت که من تأکید می کنم که

بر اساس پرونده‌های کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه‌گذاری استرالیا (ASIC)، کسب‌وکار ارز دیجیتال نگوین که در خانه والدینش در گیلدفورد، سیدنی ثبت شده بود، در سال مالی منتهی به 30 ژوئن 2021، 10.41 میلیون دلار استرالیا ارزش داشت.

این به دلیل تراکنش‌های ارزهای دیجیتال به ارزش 2.98 میلیارد دلار استرالیا در یک دوره 12 ماهه بود.

این افزایش قابل توجهی نسبت به درآمد سال قبل نگوین در سال 2020 بود که در مجموع حدود 692182 دلار استرالیا بود.

حسابرسان PO Street Capital نوشتند که نتایج نشان می دهد که درآمد خالص در سال 2021 حدود 1404.12 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافته است.

بر اساس اسناد، PO Street Capital در ژوئن 2021 ذخایر کوتاه مدتی به ارزش 4.3 میلیون دلار استرالیا تهیه کرده بود و در کنار وام 1.3 میلیون دلاری که به نگوین بازپرداخت می کرد، هیچ بدهی دیگری در دفاتر خود نداشت.

نگوین همچنین سودی معادل 873200 دلار استرالیا از سود آن سال دریافت کرد.

نشریه استرالیایی گزارش داد که این معامله عظیم 3 میلیارد دلاری PO Street Capital با سرمایه خود بود، اما این نشریه معاملات اهرمی را به معادله اضافه نکرد. حجم معاملات متورم

مربوط: مدل ها و مبانی: قیمت بیت کوین در سال 2023 به کجا خواهد رسید؟

خانواده در مورد تجارت کریپتو که توسط نگوین اداره می شود سکوت کرده اند و مادر نگوین از اظهار نظر در مورد آنچه در مورد فعالیت معاملاتی زیر سقف او می دانسته خودداری کرده است.

در همین حال، نگوین نیز در مورد این تجارت، از جمله استراتژی معاملاتی خود و عملکرد PO Street Capital برای آخرین سال مالی آن که به 30 ژوئن 2022 منتهی می‌شود، سخن گفت.

به ویژه، رشد قابل توجه عملکرد PO Street Capital در سال 2021 با افزایش شدید قیمت ارزهای دیجیتال از اول ژوئیه 2020 تا 30 ژوئن 2021 همزمان شد. برای مثال، طبق داده‌های CoinGecko، بیت‌کوین (BTC) و اتر (ETH) به ترتیب در آن بازه زمانی 296 درصد و 865 درصد افزایش یافتند.

با این حال، مشخص نیست که چه تأثیری بر Nguyen و PO Street Capital داشته است زیرا از آن زمان تاکنون بازار سقوط کرده است.

نویسنده: Brian Quarmby

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا