اخبار ارز دیجیتال

ProShares در حال آماده شدن برای راه اندازی ETF استراتژی اتر کوتاه خود است

معاملات SETH ETF ProShares به زودی، تقریباً دو هفته پس از اولین ETF آتی اتریوم، آغاز می شود.

ProShares در هفته های اخیر سه ETF آتی اتریوم را معرفی کرده است. این شرکت در حال حاضر آماده ارائه محصولات خود است.

ETF استراتژی اتر کوتاه گروه صندوق ProShares (SETH) به زودی، حدود دو هفته پس از شروع اولین ETF آتی اتریوم، معامله را آغاز می کند.

SETH، که در بورس NYSE Arca فهرست می‌شود، به نتایج سرمایه‌گذاری روزانه دست یافته است که منعکس‌کننده عملکرد روزانه شاخص آتی اتر S&P CME است، همانطور که در پرونده‌ای که در روز جمعه، ۱۳ اکتبر نشان داده شده است. ما قصد داریم این کار را انجام دهیم.

صندوق در فروش مستقیم اتر (ETH) شرکت نمی کند. در عوض، آنها به دنبال استفاده از کاهش بالقوه در ارزش دارایی ها هستند، همانطور که در دفترچه اعلام شده است. در روز جمعه، قیمت ETH حدود ۱۵۴۰ دلار بود که نشان دهنده کاهش حدود ۶ درصدی در هفته گذشته است.

تصویر صفحه بایگانی ProShares SETH منبع: SEC

Blockworks گزارش می دهد که ProShares انتظار دارد بیانیه ثبت نام SETH در ۱۵ اکتبر اجرایی شود و قصد دارد این صندوق را در اوایل نوامبر معرفی کند.

با این حال، سه صندوق موجود آتی ProShares Ether (از جمله دو صندوق که در قراردادهای آتی اتر و بیت کوین سرمایه گذاری می کنند) در ۲ اکتبر در کنار محصولات مشابه VanEck و Bitwise شروع به کار کردند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، دو سال پس از معرفی اولین ETF معاملات آتی بیت کوین، ProShares Bitcoin Strategy ETF (BITO) که در اکتبر ۲۰۲۱ وارد بازار شد، ETF آتی اتر را تایید کرد.

مربوط: گزارش شده است که SEC به حکم دادگاه علیه ETF بیت کوین Grayscale اعتراض نخواهد کرد

ProShares به انتشار ETF های آتی بیت کوین در ژوئن ۲۰۲۲ با ETF استراتژی کوتاه بیت کوین (BITI) ادامه داد. در حال حاضر، BITO تقریباً ۸۵۰ میلیون دلار دارایی دارد، در حالی که BITI تقریباً ۷۵ میلیون دلار دارد.

در ماه آگوست، کوین تلگراف گزارش داد که یک ETF آتی اتر می تواند در ماه اکتبر تایید شود و باعث افزایش ۱۱ درصدی قیمت ETH در آن زمان شود.

مجله: گریسی چن، خوشبین بیت کوین ETF و شکاک جهانی سکه: تالار آتش

نویسنده: Amaka Nwaokocha
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا