اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین ETF Heat تجدید شد: BITO ProShares ‘بزرگترین’ ورودی سال


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به نظر می رسد سرمایه گذاران نهادی موجو خود را در مورد معاملات آتی بیت کوین به دست آورده اند، به طوری که صندوق ETF بیت کوین ProShares BITO شاهد ورودی هفتگی ۶۵ میلیون دلاری است.

صندوق‌های قابل معامله در مبادلات بیت‌کوین (BTC) با تعدادی برنامه‌های کاربردی جدید و افزایش جریان سرمایه از سوی سرمایه‌گذاران نهادی دوباره به گرما بازگشته‌اند.

در ۲۶ ژوئن، اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF بلومبرگ، افزایش ورودی به صندوق آتی بیت کوین، ProShares Bitcoin Strategy ETF (BITO) را مشاهده کرد.

ورودی هفتگی به صندوق ۶۵.۳ میلیون دلار بود که بیشترین میزان در سال بود و دارایی ها بیش از ۱ میلیارد دلار بود.

BITO اولین ETF ردیابی شده توسط BTC در ایالات متحده و یکی از محبوب ترین ETF در بین سرمایه گذاران نهادی بود.

بالچوناس ادعا کرد که BITO بیت کوین را تقریباً کاملاً دنبال می‌کند و سالانه ۱.۰۵ درصد با کارمزد ۰.۹۵ درصد از قیمت نقدی عقب است.

طبق گزارش ProShares، صندوق BITO از اوایل سال ۲۰۲۳ ۵۹.۶ درصد افزایش یافته است. علاقه به مشتقات بیت کوین در سراسر جهان از زمانی که بلک راک ETF بیت کوین خود را در ۱۵ ژوئن ثبت کرد، در حال افزایش بوده است.

بر اساس گزارش صرافی اختیار معامله ارز دیجیتال Deribit، بهره باز معاملات آتی بیت کوین (OI) از هفته گذشته افزایش یافته است. ارزش آن تا ۲۵ ژوئن ۳۱۹ میلیون دلار بود که نسبت به مدت مشابه هفته گذشته حدود ۳۰ درصد افزایش داشت.

OI اندازه گیری تعداد کل قراردادهای آتی باز است.

OI معاملات آتی BTC در ماه گذشته. سس: Deribit

تجدید حیات معاملات ETF و افزایش قیمت های بیت کوین در نتیجه آن نیز خبر خوبی برای Grayscale، بزرگترین مدیر دارایی های رمزنگاری شده در جهان است. Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) ماه هاست که برای تعیین دقیق قیمت بیت کوین با تخفیف شدید معامله می کند، اما با بسته شدن شکاف در مسیر درستی حرکت می کند.

طبق گفته Coinglass، حق بیمه مقیاس خاکستری، که به عنوان تخفیف نیز شناخته می شود، -۳۱.۲٪ است. در دسامبر به منفی ۴۹ درصد کاهش یافت.

مربوط: Trust سهام نوسانات به دنبال فهرست ETF آتی بیت کوین اهرمی است

اینکه آیا کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ETF بیت کوین را تایید خواهد کرد یا خیر، هنوز مشخص نیست، اما با موجی از برنامه های جدید پس از BlackRock، رقابت در حال حاضر ادامه دارد.

WisdomTree برای سومین بار برای ایجاد یک ETF Spot Bitcoin در SEC ثبت نام کرد و چند ساعت بعد Invesco پرونده خود را برای یک محصول مشابه تمدید کرد.

در ۲۵ ژوئن، نیت گراسی، رئیس فروشگاه ETF گفت: توییت کرد او معتقد است که بر اساس برنامه‌های گذشته، برای ETF‌های بیت‌کوین نقطه‌ای درخواست می‌کنند یا دوباره درخواست می‌کنند، بنابراین فهرستی از صادرکنندگان ETF را برای «تماشا» ایجاد کرد. جراش فرست تراست، ون اک، گلوبال ایکس، فیدلیتی و شواب را نام برد که آنها را «اسب تاریک» نامید.

مجله: سکه های ناپایدار: از بین بردن چربی، نصب و راه اندازی، و سایر خطرات در راه استنویسنده: Martin Young

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا