اخبار ارز دیجیتال

وکیل می گوید بعید است که دادستان به سام بنکمن-فرید معامله ای مطلوب ارائه دهد.

مدیر عامل سابق FTX ممکن است نتواند دو فقره کلاهبرداری سیمی و شش مورد توطئه ای را که به صورت اعتباری با آن مواجه است، با وارد کردن ادعای گناه جبران کند.

مدیر عامل سابق FTX سام بانکمن-فرید (SBF) ممکن است نتواند دو مورد کلاهبرداری سیمی و شش توطئه پیش روی او را جبران کند.

بوکانن-اینگرسول و مارک کاستن، وکیل گروه رونی بلاک چین و روش‌های رمزنگاری، قرار است در اوایل ژانویه در دادگاه برای توافق نامه حضور پیدا کنند، اما بنکمن-فرید گفت: “دادستان بعید است که معامله مطلوبی از طرف شما دریافت کنید.

در مصاحبه ای با کوین تلگراف، کاستن توضیح داد که دولت ها اغلب از متهمان می خواهند که به محاکمه دیگران کمک کنند تا مشارکت دریافت کنند. او گفت: «بعید است که بانکمن-فرید بتواند کسی را در اینجا مقصر بداند.

بانکمن-فرید نیز، مانند کارولین الیسون و گاگی وانگ، گفت که او می‌تواند وارد توافقی شود به نام «ادعای باز»، به این معنی که «دادستان با توصیه حکم خاصی موافقت نکرد.» بنابراین، کاستن بیان کرد متهم به قاضی واگذار می شود.

مطالب مرتبط: مشتریان FTX برای دریافت مسئولیت ترجیحی، دعوی حقوقی را تشکیل می دهند

اتهامات Bankman-Fried شامل توطئه برای کلاهبرداری از مشتریان و وام دهندگان، کلاهبرداری از اوراق بهادار، کلاهبرداری در کالاها، پولشویی و تخلفات مالی کمپین است. اعتقاد بر این است که او در صورت محکومیت ممکن است با ۱۱۵ سال زندان روبرو شود.

زمانی که او مدیرعامل FTX در طول مراحل ورشکستگی بود، جان ری به کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان ایالات متحده گفت: “شکست کامل مدیریت شرکت در هر سطحی از سازمان، از فقدان صورت های مالی گرفته تا شکست کامل.” قبلاً چنین چیزی دیده بودم.» ”

ری همچنین خاطرنشان کرد که “تمرکز کنترل در دستان گروه بسیار کوچکی از افراد بسیار بی تجربه و غیر پیچیده” در پس فروپاشی بورس بوده است.

ناحیه جنوبی نیویورک در ۳ ژانویه در برابر قاضی لوئیس کاپلان به بانکمن-فرید رسیدگی خواهد کرد. این پرونده پس از استعفای قاضی رونی آبرامز به دلیل تضاد منافع به کاپلان واگذار شد. شوهر آبرامز شریکی در شرکت حقوقی Davis Polk & Wardwell است که در سال ۲۰۲۱ به FTX مشاوره می داد.

نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا