🚨 اخبار ارز دیجیتال

دادستان ها می گویند که سهام ۵۰۰ میلیون دلاری حقوق بشر سام بنکمن فرید هیچ ارتباطی با این پرونده ندارد

دادستان های ایالات متحده استدلال کرده اند که تیم حقوقی Sam Bankman Fried به دلیل ارزش بالای آنتروپیک نمی تواند فرصتی برای تسکین کامل برای سرمایه گذاران FTX ارائه دهد.

دادستان های ایالات متحده از دادگاه مسئول محاکمه سام بنکمن فرید خواسته اند تا تیم دفاعی وی را از بحث در مورد بازیابی احتمالی دارایی های مشتری FTX که در آنتروپیک سرمایه گذاری شده است منع کند.

Bankman Fried در آوریل ۲۰۲۲ ۵۰۰ میلیون دلار در استارتاپ هوش مصنوعی سرمایه گذاری کرد. دولت ایالات متحده قصد دارد شواهدی ارائه دهد که نشان دهد سرمایه گذاری در Anthropic با استفاده از وجوه منحرف شده از سپرده های مشتریان FTX انجام شده است.

آنتروپیک در هفته‌های اخیر تلاش کرده است تا سرمایه‌های جدیدی را از سرمایه‌گذاران جذب کند و از سرمایه‌گذاری‌هایی مانند آمازون و گوگل استفاده کند و صحبت از ارزش‌گذاری بالقوه ۲۰ تا ۳۰ میلیارد دلاری شود.

دادستان های ایالات متحده گفتند که گزارش های اخیر که ارزش بالقوه بالای شرکت را برجسته می کند، ارزش سرمایه گذاری های بانکمن فرید و پتانسیل بهبودی برای مشتریان FTX و سایر طلبکاران در ورشکستگی FTX را افزایش داده است. اشاره شده است که پتانسیل افزایش جنسی را دارد.

مرتبط: سام بنکمن فرید “امتیازات ویژه” را در حساب Alameda FTX سفارش می دهد – گری وانگ

طبق نامه ای که به قاضی لوئیس کاپلان ارسال شده است، دولت ایالات متحده و وکلای مدافع بانکمن فرید در مورد موضوعات مختلفی که می تواند در طول بازجویی از شهود مطرح شود، بحث کردند.

تیم حقوقی بانکمن فرید شواهدی را در رابطه با ارزش فعلی ۵۰۰ میلیون دلاری که مدیرعامل سابق FTX در سال گذشته در آنتروپیک سرمایه‌گذاری کرد، ارائه خواهد کرد.

دادستان ها بر این باورند که این شواهد برای حمایت از استدلال آنها مبنی بر اینکه مشتریان FTX و سایر قربانیان به طور کامل بابت خسارات خود جبران خواهند شد، مورد استفاده قرار می گیرد، چیزی که دادگاه قبلاً «غیر مجاز» تشخیص داده بود.

بنابراین، چنین شواهدی کاملاً نامربوط است و خطر جدی تعصب ناعادلانه، سردرگمی موضوع، درک نادرست هیئت منصفه، تأخیر غیر منطقی و اتلاف وقت را به همراه دارد.»

دولت ایالات متحده اتهامات علیه مرکز Bankman Freed را به اتهام کلاهبرداری با سیم که در آن سپرده های مشتریان FTX برای سرمایه گذاری و سایر هزینه ها استفاده شده است، ادعا می کند. دادستان ها استدلال می کنند که هرگونه اشاره به سرمایه گذاری های بالقوه سودآور در نهایت بی اهمیت و بی ربط به اتهاماتی است که هیئت منصفه در نظر گرفته است.

دولت ایالات متحده قصد دارد شواهدی مبنی بر سوء استفاده بانکمن فرید از سپرده های مشتریان ارائه دهد که باعث زیان هنگفتی در ترازنامه FTX شده است.او ادعا می کند که قصد ارائه هیچ مدرکی را ندارد. تکمیل.

آنا پائولا پریرا، روزنامه‌نگار Cointelegraph در نیویورک است و محاکمه بانکمن فرید را پوشش می‌دهد. هفته اول آزمایش بر روی این موضوع متمرکز شد که چگونه حدود ۸ میلیارد دلار از وجوه مشتریان FTX از صرافی سقوط کرده ارز دیجیتال گم شده است.

مجله: کارآگاه بلاک چین: سقوط کوه گوکس شاهد تولد Chainalysis بود

نویسنده: Gareth Jenkinson
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا