اخبار ارز دیجیتال

سام بنکمن-فرید، دادستان FTX، دستورالعمل‌های پیشنهادی هیئت منصفه را برای محاکمه ارائه می‌کند

پیش از محاکمه سام بنکمن-فرید، یکی از بنیانگذاران FTX در اکتبر، دادستان های دولتی ترجیحات خود را در مورد نحوه هدایت هیئت منصفه به وضوح اعلام کرده اند.

دادستان های ایالات متحده پیش نویس دستورالعمل ها را برای هیئت منصفه قبل از محاکمه در اکتبر سام بنکمن-فرید، بنیانگذار FTX صادر کرده اند.

در یک پرونده طولانی 100 صفحه ای به تاریخ 21 اوت، دادستان به قاضی لوئیس کاپلان دستور داد تا بر اساس دستورات قبلی هیئت منصفه که قاضی ناحیه نیویورک در سایر موارد داده بود، ریاست هیئت منصفه بانکمن-فرید را بر عهده بگیرد. می خواهید به اعضا بدهید.

هفت اتهام علیه بانکمن-فرید مربوط به کلاهبرداری و توطئه پولشویی، کلاهبرداری از طریق سیم، کلاهبرداری کالایی و کلاهبرداری اوراق بهادار، به تفصیل کشف شده است.

برای هر اتهام، دادستان درباره نحوه ارائه ادعاها، بار و عناصر اثبات مورد نیاز هیئت منصفه برای محکوم کردن بنکمن-فرید، و شواهد مربوط به هر اتهام بحث خواهد کرد.

در محاکمه بانکمن-فرید، دادستان ها در مجموع 69 درخواست برای دستورالعمل هیئت منصفه داشتند. منبع: CourtListener

همچنین دستورالعمل‌هایی پیشنهاد شده بود که جزئیات نحوه بررسی شواهد، بررسی شواهد، و رسیدن به نتیجه‌گیری در مورد محکومیت آقای بنکمن-فرید در هر مورد را توضیح می‌داد.

چنین پیشنهاداتی در محاکمات جنایی رایج است، اما در نهایت قاضی کاپلان تصمیم خواهد گرفت که چگونه هیئت منصفه را هدایت کند.

مربوط: سام بنکمن-فرید به مدت یک روز در دادگاه حاضر خواهد شد تا با وکلا ملاقات کند

رئیس سابق FTX قبل از محاکمه در 2 اکتبر زندانی شد و قرار است در مارس 2024 مجدداً در پنج اتهام دیگر محاکمه شود – او در همه موارد خود را بی گناه دانسته است.

پس از اینکه قاضی کاپلان وثیقه را پس از اینکه دادستان ادعا کرد دفترچه خاطرات کارولین الیسون، مدیر عامل سابق آلامدا ریسرچ، کارولین الیسون را درز کرده است، در 11 آگوست پس از لغو وثیقه قاضی کاپلان آزاد شد و در بازداشتگاه متروپولیتن بروکلین نگهداری می شود.

فرهنگ بیت: سولانا هنر، موسیقی هوش مصنوعی، پادکست + نقد کتاب

نویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا