اخبار ارز دیجیتال

Prometheum با Anchorage Digital در سیستم تجارت جایگزین ثبت شده در SEC شریک می شود

صرافی مستقر در نیویورک با پنج دارایی دیجیتال ارائه شده در یک سیستم معاملاتی مطابق با SEC که “به طور یکپارچه با سیستم های معاملاتی سنتی اوراق بهادار ادغام می شود” آغاز خواهد شد.

Prometheum Ember ATS راه اندازی سیستم تجارت جایگزین (ATS) خود را در 26 اکتبر اعلام کرد. ATS جدید در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ثبت شده است و یکی از اعضای سازمان تنظیم مقررات صنعت مالی است.

Prometheum Ember ATS تجارت، تسویه، تسویه و نگهداری اوراق بهادار دارایی دیجیتال را فراهم می کند. ATS جدید با بانک دیجیتال Anchorage همکاری کرده است تا به ارائه خدماتی کمک کند که هدف آن “ادغام یکپارچه با سیستم های سنتی معاملات اوراق بهادار” است.

ATS قول داده است که “موسسات را قادر می سازد تا اوراق بهادار دارایی دیجیتال را تحت قوانین اوراق بهادار فدرال معامله کنند.” در ابتدا از دارایی های دیجیتال Flow، Filecoin، The Graph، Compound و Celo پشتیبانی می کند. آرون کاپلان موسس و مدیر عامل Prometheum در بیانیه ای گفت:

Prometheum خود را با حفظ توانایی خود در حفظ انطباق پایدار تحت قوانین اوراق بهادار فعلی و اطمینان از چندین لایه حفاظت و استانداردهای مورد نیاز در وال استریت متمایز می کند.

Prometheum Ember ATS در بیانیه ای اعلام کرد که عملکرد کامل این سیستم برای همه کاربران بدون در نظر گرفتن فعالیت تجاری، حجم، تجربه یا اندازه حساب در دسترس خواهد بود.

تایید SEC Prometheum Ember ATS، که قصد خود را برای ثبت نام در مارس 2021 اعلام کرد، راه طولانی را طی کرده است.

مطالب مرتبط: SBF: FTX دارایی هایی را که تصور می شود اوراق بهادار از فهرست های ایالات متحده هستند تا زمان ثبت نام فیلتر می کند.

Prometheum Ember ATS یکی از شراکت هایی است که بانک دیجیتال Anchorage برای پیشبرد تجارت خود ایجاد کرده است. در ماه ژوئن، Anchorage Digital اعلام کرد که با Binance.US، CoinList، Blockchain.com، Strix Leviathan و Wintermute همکاری خواهد کرد تا وجوه مشتریان سازمانی را از صرافی‌ها به صندوق‌های نظارتی جدا کند. دیوگو مونیکا، مدیرعامل Anchorage Digital اخیراً به Cointelegraph گفت که این بانک در حال آماده شدن برای ورود به بازار آسیا است. مونیکا همچنین خواستار شفافیت بیشتر در مورد مقررات ایالات متحده شده است.

نویسنده: Derek Andersen

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا