اخبار ارز دیجیتال

نقشه راه پروژه در مقابل قیمت توکن – کدام یک از همه مهمتر است؟


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

KryptosChain خالق محتوا توضیح می دهد که چرا نقشه راه پروژه و قیمت توکن برای موفقیت آن حیاتی است و ارتقای اکوسیستم پولکادوت که او بیش از همه در مورد آن هیجان زده است.

در آخرین قسمت از بحث بازارری سالموند، مجری برنامه و رئیس بازارهای کوین تلگراف، با سفیر پولکادوت و سازنده محتوا Cryptoschain صحبت می کند تا در مورد وضعیت فعلی بازار ارزهای دیجیتال و آنچه در اکوسیستم پولکادات اتفاق می افتد صحبت کند. ما در مورد تغییرات چشمگیر صحبت کردیم.

با توجه به Cryptoschain، بازار ارزهای دیجیتال احتمالاً در حال تبدیل شدن به آخرین گوشه بازار نزولی است و احساسات و جریان‌های سرمایه شروع به بهبود پیوسته در بازارها کرده‌اند.

به طور کلی، من فکر می‌کنم که احساسات کنونی بازار تحت تأثیر هیاهو قرار گرفته است، اما ما امیدواریم که از طریق پذیرش شرکتی و تأیید نهایی ETF بیت‌کوین نقطه‌ای، آن را تغییر دهیم.

وی افزود: «به نظر من، نصف شدن بیت کوین در سال آینده، محرک اصلی برای شروع یک بازار صعودی جدید خواهد بود، زیرا ما عملکرد بازار را بر اساس تاریخچه بیت کوین و روانشناسی پیرامون آن قضاوت می کنیم.» در اواخر سال ۲۰۲۴، احتمالاً در تابستان یا پاییز، شاهد فعالیت قابل توجهی خواهیم بود. ”

وقتی از سرمایه گذاران پرسیده شد که آیا سرمایه گذاران باید بر اساس اهداف و آرزوهای تیم به پروژه اعتقاد داشته باشند یا صرفاً بر اساس قیمت توکن، کریپتوس چین پیشنهاد کرد:

از دیدگاه من، این موضوع متفاوت است. از آن‌چه که در جامعه ارزهای دیجیتال می‌بینم، اکثریت مردم فقط در آن حضور دارند و تعداد کمی از افراد (عمدتاً توسعه‌دهندگان) صرفاً به این فناوری علاقه دارند، زیرا معتقدند Web3 می‌تواند دنیا را تغییر دهد و ادامه خواهد داشت. از دیدگاه من به عنوان یک تولید کننده محتوا، هر دو مهم هستند. فناوری مهم است، اما اگر روی آن سرمایه گذاری می کنید، باید چیزی از آن نیز به دست آورید. من فکر می کنم توجه به این که بازارسازان پشت پروژه چه کسانی هستند نیز مهم است. ”

مربوط: قیمت را فراموش کنید! نقطه پولکا ۲۰۲۳ Deciphered می گوید که Bear Market برای ساخت و ساز است

پولکادوت نیاز به تغییر در زمان مناسب دارد

KryptosChain با توجه به دیدگاه خود در مورد توسعه اخیر اکوسیستم Polkadot و تغییرات آن، به طور کلی در مورد جهت جدید پروژه مثبت و هیجان زده بود.

Polkadot در حال تغییر همه چیز است و به روز رسانی های فنی بسیاری را برای ایجاد اکوسیستم واقعاً قابل تعامل ارائه می کند، که یک مزیت بزرگ است. و بسیار هیجان انگیز است.

اگر می‌خواهید درباره بحث Ray و KryptosChain در Polkadot Decoded 2023 بیشتر بشنوید، به زیر گوش دهید. بحث بازار، فقط در کانال جدید YouTube Markets & Research Cointelegraph موجود است.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای ارزهای دیجیتال.

این مقاله برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و در نظر گرفته نشده است، و همچنین نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Ray Salmond

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا