اخبار ارز دیجیتال

به گفته فدرال رزرو بوستون، پروژه همیلتون هفته ها پس از تحقیقات قانونگذاران به پایان رسید

این پروژه دو ساله در ماه فوریه یک کاغذ سفید تولید کرد. شریک فدرال رزرو، MIT، گزارش تحقیقاتی را در ژانویه آماده خواهد کرد و نتایج این مطالعه متعاقباً منتشر خواهد شد.

پروژه همیلتون، پروژه تحقیقاتی بانک فدرال رزرو بوستون و موسسه فناوری ماساچوست (MIT)، نتایج خود را درست در زمان کریسمس اعلام کرد. این پروژه دو ساله بر جنبه‌های فنی ارز دیجیتال مجازی بانک مرکزی دلار دیجیتال آمریکا (CBDC) متمرکز بود.

جیم کانها، معاون اجرایی بانک فدرال رزرو بوستون، در بیانیه‌ای با اعلام پایان این پروژه گفت: «پروژه همیلتون گام‌های اولیه مهمی را به سوی درک بیشتر از نحوه عملکرد بهتر پول برای همه برمی‌دارد. مزرعه برنج.

در ماه فوریه، این پروژه از نظر فنی “آگنوستیک” یک کاغذ سفید و دو نسخه از نرم افزار تحقیقاتی منبع باز به نام OpenCBDC منتشر کرد که تنها یکی از آنها از فناوری دفتر کل توزیع شده استفاده می کرد. مزرعه برنج. در آن زمان، سازمان دهندگان متعهد شدند که تحقیقات مستمری را در مورد “حریم خصوصی، قابلیت ممیزی، برنامه ریزی، قابلیت همکاری و غیره” انجام دهند.

در اطلاعیه 22 دسامبر، فدرال رزرو بوستون گفت:

محققان فدرال رزرو بوستون و MIT گفتند که قصد دارند در ماه های آینده خاطرات بیشتری درباره یافته های پروژه همیلتون منتشر کنند.

ابتکار ارز دیجیتال MIT (DCI)، که به هیئت فدرال رزرو بوستون وابسته بود، قصد دارد در 12 ژانویه 2023 “اعلام مطالعه” را ارائه دهد.

فدرال رزرو همچنین به ادامه کار بر روی OpenCBDC اشاره کرد و اشاره کرد که این نرخ به 1.84 تراکنش در ثانیه رسیده است. این احتمالاً نسخه غیر بلاک چینی است که تا فوریه به 1.7 میلیون تراکنش در ثانیه رسیده است. نسخه بلاک چین در آن زمان 170000 تراکنش در ثانیه را پردازش می کرد.

پروژه همیلتون موضوع نامه 1 دسامبر 9 نماینده کنگره ایالات متحده به رهبری نماینده تام امر، به سوزان کالینز، رئیس فدرال رزرو بوستون بود. یک نماینده مجلس نوشت:

تعاملات بین پروژه همیلتون و بخش خصوصی به اندازه کافی دیده نشد.

نویسندگان نامه مشارکت شرکت های خصوصی در این تحقیق را زیر سوال بردند و نسبت به مزیت ناعادلانه شرکت کنندگان در تحقیقات در توسعه آینده CBDC ابراز نگرانی کردند. آنها همچنین در مورد رویکرد پروژه به حریم خصوصی پرسیدند. آنها خواستار پاسخ کتبی بدون پیشنهاد ضرب الاجل شدند.

در این نامه نامی از شرکت های خصوصی درگیر در این پروژه ذکر نشده است. کاغذ سفید دخالت شخصی را تایید نمی کند.

مرتبط: فدرال رزرو ایالات متحده فرماندار جدید را برای رهبری تلاش های تحقیقاتی CBDC منصوب کرد

Emmer مخالف CBDCها است و قانونی را در ژانویه معرفی کرد که فدرال رزرو را از صدور مستقیم CBDCهای ایالات متحده برای مصرف کنندگان منع می کند.

از فوریه، DCI شرکای جدیدی داشته است. هر دو بانک انگلستان و بانک کانادا در یک پروژه تحقیقاتی 12 ماهه با DCI در ماه مارس شرکت کردند.نویسنده: Derek Andersen

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا