اخبار ارز دیجیتال

هدف این پروژه حکومت عادلانه با تغییر سیستم رأی گیری است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

خالقان پروژه های حرکت به گوش در تلاش هستند تا با معرفی مکانیزم تک مالکی و یک رای برای جوامع خود، رأی گیری حاکمیتی را عادلانه تر کنند.

Sweat Economy، خالق برنامه Move-to-earn، به کاربران این امکان را می دهد که تصمیم بگیرند که چگونه نزدیک به ۱ میلیون دلار از توکن های به دست آمده در کارمزد و درآمد از طریق رأی گیری حاکمیتی را خرج کنند.

بر اساس این اعلامیه، این پروژه به کاربران این امکان را می دهد که در مورد میزان سوزاندن توکن های خود رای دهند و به کاربرانی که توکن های خود را به اشتراک می گذارند چقدر پاداش می دهند. با این حال، به جای مکانیسم کلی شمارش یک توکن به عنوان یک رای، مکانیسم رای گیری وجود دارد که به نفع کسانی است که توکن های بیشتری دارند، و مکانیسم رای گیری یک دارنده توکن را به عنوان یک رای حساب می کند.

اولگ فومنکو، یکی از بنیانگذاران Sweat Economy می‌گوید که این مکانیسم به همه اجازه می‌دهد تا صدای خود را داشته باشند و در تصمیم‌گیری شرکت کنند. فومنکو توضیح داد:

ما معتقدیم که همه باید در جهت شرکت ما نظری داشته باشند، صرف نظر از تعداد توکن‌هایی که دارند یا دانششان از حاکمیت Web3 و اتصال کیف پول.»

تیم Sweat Economy گفت که رای گیری در یک اپلیکیشن موبایل انجام می شود و به همه دارندگان توکن اجازه می دهد در آن شرکت کنند. علاوه بر این، تیم استدلال کرد که فقط کسانی که دارای توکن های مایع هستند می توانند شرکت کنند، بنابراین هیچ بنیاد، سرمایه گذار یا تیمی نمی تواند رأی را تحت تأثیر قرار دهد.

فومنکو همچنین به کوین تلگراف گفت که در واقع “به عنوان یک تراکنش با ارزش ثابت SWEAT از داخل برنامه کار می کند.” کاربر. فومنکو همچنین گفت که در حالی که کاربران ممکن است چندین حساب ایجاد کنند و سعی کنند “سیستم را دستکاری کنند”، اما مکانیسمی دارند که به آنها امکان می دهد این زنجیره را ردیابی کنند و آن رای ها را فیلتر کنند.

مربوط: NFT.NYC: Play-to-Earn نمرده است، اما ناشران بازی به دنبال جایگزین هستند

در همین حال، پیشنهاد اخیر برای بازگرداندن ۷۰۰ میلیون آربیتروم (ARB) به وزارت دارایی سازمان خودمختار غیرمتمرکز پروژه (DAO) پس از رأی گیری در ۱۵ آوریل با شکست مواجه شد. رأی گیری پس از انتقال وجوه توسط بنیاد آربیتروم بدون تأیید جامعه آغاز شد. این پیشنهاد از بنیاد خواسته شد تا به جامعه اطلاع دهد که صاحبان حکومت کنترل DAO را در دست دارند.

مجله: خطرات قانونی درگیر شدن با DAOنویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا