اخبار ارز دیجیتال

وکیل Pro-XRP از نظریه جدید SEC انتقاد می کند

فهرست

  • درک نظریه نظارتی SEC
  • نقد دیتون

جان ای. دیتون، یکی از طرفداران پر سر و صدای ارز دیجیتال XRP، به تندی گفت: انتقاد کرد به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) برای آنچه که آن را “نظریه نظارتی” می نامد.

این نظریه برای اولین بار در پاسخ SEC به درخواست دیتون برای مداخله از طرف دارندگان XRP در نبرد حقوقی جاری با ریپل ظاهر شد.

دیتون در پست خود در رسانه های اجتماعی، یک نقص کلیدی در استدلال SEC را برجسته کرد و اشاره کرد که آژانس هیچ سابقه قانونی یا سابقه ثابتی برای حمایت از این نظریه جدید ذکر نکرده است.

درک نظریه نظارتی SEC

تئوری مقررات ارائه شده توسط SEC به یک نقطه بحث برانگیز در جامعه ارزهای دیجیتال تبدیل شده است.

همانطور که اسکات جانسون، یکی دیگر از ناظران استراتژی های حقوقی SEC، در طول بحث های شفاهی بایننس توضیح داد، SEC گفت: “توکن خود نشان دهنده قرارداد سرمایه گذاری است… توکن نشان دهنده تجسم یک قرارداد سرمایه گذاری است.”

این ادعا نشان می‌دهد که SEC توکن ارز دیجیتال را به‌عنوان نمایندگی مستقیم یک قرارداد سرمایه‌گذاری می‌بیند که مفهوم توکن را با چارچوب قانونی سرمایه‌گذاری ترکیب می‌کند.

با این حال، به نظر می رسد این موضع با اظهارات قبلی ارائه شده توسط SEC در تضاد است و منجر به سردرگمی و بحث در جوامع قانونی و رمزنگاری شده است.

نقد دیتون

دیتون در انتقاد از رویکرد SEC، به ویژه عدم حمایت قانونی تاریخی از نظریه تجسم، جدی بوده است.

دیتون در یک پست رسانه اجتماعی در ۱۹ ژوئیه استدلال کرد که XRP سهمی را در Ripple نشان نمی دهد، همانطور که یک سهام یک سهام را در یک شرکت نشان می دهد.

به گفته دیتون، این فقدان سابقه نشان می دهد که نظریه SEC مبتنی بر قانون ثابت نیست.

او همچنین بر اهمیت به کارگیری قوانین موجود بر حقایق تأکید کرد، همانطور که قاضی تورس از آزمون هوی در پرونده ریپل استفاده کرد.

توصیه دیتون به کسانی که از چارچوب قانونی فعلی ناراضی هستند این است که به دنبال تغییرات قانونی از طریق کنگره باشند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا