اخبار ارز دیجیتال

جان دیتون، وکیل حرفه ای XRP، هواداران سام بنکمن فرید را به باد انتقاد می گیرد

وی پیشنهاد کرد که نباید با رسانه های مطرحی مانند «۶۰ دقیقه» با چنین دلسوزانی مصاحبه کرد.

جان دیتون، وکیل دارنده XRP و مدافع کریپتو، از سام بنکمن فرید (SBF) مدیر عامل سابق FTX در جریان محاکمه جاری مربوط به سقوط سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال، از این شخص انتقاد کرد.

مرگ بیان او در پلتفرم رسمی X خود، سم بنکمن-فرید را مردی خوش‌نیت توصیف می‌کند که مرتکب «اشتباه» شده و گسترش سریع شرکتش را به دلیل عدم کنترل او بر امور مالی مردم می‌داند. آنها ادعا می‌کنند که انجام این کار مناسب نیست. وی پیشنهاد کرد که نباید با رسانه های مطرحی مانند «۶۰ دقیقه» با چنین دلسوزانی مصاحبه کرد.

شکاف عمیقی در جامعه ارزهای دیجیتال وجود دارد، برخی از آنها عمیقاً نگران کلاهبرداری ادعایی سرمایه‌گذار SBF هستند و برخی دیگر تلاش می‌کنند تا او را با دیدی مثبت در رسانه‌ها نشان دهند. پس از اعلام ورشکستگی FTX، SBF به شرکت در مصاحبه ها ادامه داد و اغلب به عنوان یک قهرمان ارزهای دیجیتال به تصویر کشیده شد که باعث واکنش شدید جامعه وب ۳.۰ شد.

شواهد نشان می دهد که SBF ممکن است تا ۸ میلیارد دلار سوء استفاده کرده باشد، همانطور که کسری های شناسایی شده در حساب های ورشکستگی صرافی نشان می دهد.

تحت رهبری جان ری سوم، پلتفرم معاملاتی با موفقیت بیش از ۷ میلیارد دلار بهبود یافته است. اما درخواست‌های فزاینده‌ای برای محکومیت SBF به عنوان یک عامل بازدارنده برای نوآوران در سایر صنایع وجود دارد. وکلای دارندگان XRP مصر هستند که والدین SBF، جوزف بنکمن و باربارا فرید نیز پاسخگو خواهند بود.

هیچ رگولاتوری علیه استادان مشهور حقوق استنفورد شکایت نکرده است، حتی اگر رهبری فعلی FTX علیه آنها شکایت کند. وکلای کریپتوکارنسی قاطعانه بر این باورند که بانکمن و فرید مسئولیت کامل را بر عهده دارند، دیدگاهی که توسط سایرین در صنعت نیز تکرار شده است.

مربوط: شروع محاکمه Sam Bankman Freed: یک هفته در حال بررسی

به گزارش بلومبرگ، انتقادات وارد شده به بانکمن و فرید نتایج مثبتی داشته است، به طوری که دانشگاه استنفورد، دریافت کننده SBF، ۵.۵ میلیون دلار کمک مالی دریافت کرده است که برای تحقیقات COVID-19 در نظر گرفته شده است. تصمیم گرفته شده است که آن را بازگرداند.

مجله: آیا پس از فروپاشی FTX می توان به صرافی های ارز مجازی اعتماد کرد؟


نویسنده: Amaka Nwaokocha
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا