🚨 اخبار ارز دیجیتال

جان دیتون وکیل حرفه ای XRP «۱۰ برابر برای BTC، ۴ برابر برای ETH»: سالن شعله


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

اگرچه او بیشتر به عنوان یک “وکیل حرفه ای XRP” شناخته می شود، اما جان دیتون در واقع “۱۰ برابر بیت کوین و ۴ برابر اتریوم” بود.

جان دیتون از رویای کودکی‌اش برای رپر شدن، تا خدمت در تفنگداران دریایی ایالات متحده و تبدیل شدن به یک وکیل حرفه‌ای XRP با رمزنگاری توییتر، زندگی پرحادثه‌ای داشته است.

رویای رپر شدن هرگز محقق نشد، ۲۶۰۰۰۰ جان دیتون من را در توییتر دنبال کنید و من به بسیاری از رپرهای آینده دار حسادت می کنم.

حدود ۱۰ سال بود که امینم بیرون آمد و من مدرسه ای در آن سطح نداشتم. دیتون در مورد رویاهای تجاری موسیقی خود صحبت می کند.

او در چند سال گذشته پس از شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده از ریپل به اتهام انتشار اوراق بهادار ثبت نشده، به یک اسطوره در میان ارتش XRP تبدیل شده است.

دیتون اعتقاد قوی دارد که صاحبان بی گناه XRP شایسته شوالیه هایی در زره درخشان هستند که از آنها دفاع کنند، همانطور که ریپل تیمی از وکلا دارد که برای شرکت می جنگند.

من با وکلای ریپل سر و کله می زدم که آنها برای محافظت از افراد چه کاری باید انجام دهند، اما وکلای ریپل از گارلینگ هاوس و سایر مدیران ریپل محافظت می کنند.

دیتون در توییتر اقدام به جمع آوری ۷۶۰۰۰ امضا از دارندگان XRP در سراسر جهان کرد و به دیتون اجازه داد جامعه XRP را در دادگاه نمایندگی کند.

همه آنها به شکلی که خواستار شنیده شدن در دادخواست بودند، شرکت کردند و اساساً گفتند: بله، شما می توانید صحبت کنید و از من دفاع کنید.

۱۴۳ کشور، ۷۶۰۰۰ نفر. آنها از افغانستان، روسیه، اوکراین، استرالیا، زیمبابوه و ۵۲ درصد از ۷۶۰۰۰ نفر از ایالات متحده هستند.

چگونه در توییتر معروف شدید؟

شهرت دیتون به دلیل ارائه دیدگاه های حقوقی آگاهانه در مورد دستکاری های قانونی که اغلب در دادگاه مبهم و گیج کننده بود، افزایش یافت. مطمئناً کمک می کند که او معمولاً نسبت به شانس برنده شدن ریپل بسیار خوش بین است. از زمانی که به من اجازه نوشتن مرور کلی داده شد، به طور تصاعدی رشد کرد و از آن زمان به بعد ماهیانه بین ۳۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ جمع آوری شد.

فید دیتون در مورد این حادثه به او کمک کرد تا نقطه عطف ۲۵۰۰۰۰ دنبال کننده در توییتر را بشکند.

چه چیزی در توییتر خود انتظار می رود

به گفته دیتون، بیشتر مطالب من در مورد مبارزه با ارزهای دیجیتال است، اما او همچنین با پاشیدن افکار تند خود بر مقررات دولتی، سایه ای بر SEC می اندازد.

اما البته Deaton بیشتر به خاطر حامی فعال XRP شناخته می شود، تا جایی که بسیاری فکر می کنند او واقعاً نماینده XRP است. جالب اینجاست که او بیشتر از طرفداران بیت کوین و اتریوم است.

وقتی شروع کردم، خیلی ها من را وکیل XRP نامیدند. در واقع، XRP برای من یک سرمایه گذاری کوچک بود. من ده برابر بیشتر به بیت کوین و چهار برابر بیشتر به اتریوم علاقه داشتم.

گوشت گاو قوی: SEC

در پرونده دادگاهی در سال ۲۰۲۱، کمیسیون SEC در ویدیوی یوتیوب جی کلایتون، رئیس وقت SEC، داستانی ساختگی درباره بازجویی ساختگی دیتون به بیرون انداخت.

دیتون مصاحبه‌های مختلف کلایتون در مورد مقررات کریپتو و ریپل را خرد کرد و به طرز خنده‌داری کلیپ‌هایی از خود به عنوان مصاحبه‌کننده درج کرد و یک سری سؤال از کلایتون پرسید.

SEC بر سر قاضی فریاد زد و دیتون را به تمسخر کلیتون در فضای مجازی متهم کرد.

این پرونده ادعا می‌کند که این ویدئو چندین اظهارات تحریک‌آمیز را بیان کرده است، از جمله یکی در مورد مصرف مواد مخدر، و دیتون از آنجا دور شد. [profanity] از رئیس کلیتون.

اجتناب کردن گوشت گاو: براد گارلینگ هاوس

دیتون به یاد آورد که چگونه براد گارلینگ هاوس، رئیس ریپل، در یک کنفرانس کریپتو سعی کرد او را آلفا سگ کند. دیتون می گوید گارلینگ هاوس یک ویژگی منحصر به فرد دارد، کاریزمایی که باعث می شود همه بخواهند در اطراف او باشند و دست بدهند.

گارلینگ هاوس با شور و شوق فریاد زد، جان، من براد گارلینگهاوس هستم، و آنها دست دادند.

گارلینگ هاوس با گستاخی بدون عکس پیگیری کرد، که دیتون پاسخ داد، جهنم، من حتی قرار نیست با شما صحبت کنم.

دیتون می‌گوید که نمی‌خواهد عکس‌های او و گارلینگ‌هاوس در اینترنت باشد، زیرا او به‌طور مستقل برای سرمایه‌گذاران عمل می‌کند و مردم فکر می‌کنند که او برای ریپل کار می‌کند. من از قبل دارم فکر می‌کنم.

گوشت گاو کوچک: ویتالیک بوترین

دیتون با ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، به دلیل اظهارنظر عمومی در مورد XRP مواجه شد.

زمانی که ریپل بیت کوین و اتریوم را دو ارز دیجیتال تحت کنترل چین خواند و سعی کرد اتریوم را به دعوای اوراق بهادار بکشاند، بوترین به وضوح تحت تأثیر قرار نگرفت. او در توییتی نوشت که XRP یک شیت کوین است و در نتیجه حق محافظت خود را از دست داده است.

دیتون در یک تاپیک طولانی از دارندگان XRP دفاع کرد و توئیت های بوترین را شرم آور و توهین آمیز خواند.

من به ریپل اهمیتی نمی دهم، به ویتالیک اهمیت نمی دهم [Buterin]، من مالک اتریوم نیستم زیرا Vitalik را دوست دارم. من مالک اتریوم هستم زیرا آن را دوست دارم.

دیتون مجموعه‌ای از توییت‌ها را با هدف بوترین تأیید کرد و به مرد جوان توصیه‌ای کرد.

توییتر دوست دارد

من نام های بزرگ را دنبال می کنم و این را به عنوان یک تعریف می دانم. [Binance founder] cz من را دنبال می کند [Kraken founder] دیتون به نام های بزرگی مانند جسی پاول و برد گارلینگ هاوس اشاره می کند.

در موارد متعددی دیده شده است که Deaton به افکار پاول در مورد XRP اشاره کرده است.

با توجه به محبوبیتش در کریپتو توییتر، دیتون انتظار مواجهه با شخصیت های عجیب و غریب را داشت.

فکر می کنم توییتر کریپتو. شما باید دیوانگی را پشت سر بگذارید، اما افراد قابل تاییدی در آنجا وجود دارند. برای کل پرونده XRP مهم بود.

آینده؟

دیتون پیشنهاد می کند که بعید است قانون جدید برای پاکسازی مقررات دارایی دیجیتال در ایالات متحده به این زودی ها تصویب شود.

دیتون می‌گوید، فکر می‌کنم افرادی هستند که می‌گویند مقررات از کنگره خواهد آمد، اما این اتفاق در دو سال آینده رخ نخواهد داد.

اگرچه او آدم قیمتی نیست، اما معتقد است که اگر ریپل در دعوا پیروز شود، تقویت بزرگی برای ریپل خواهد بود.

آیا فکر می کنید بعد از برنده شدن آنها ۱۰۰ دلار می شود؟ من می بینم که به بالاترین سطح تاریخ می رود.

اما در حالی که او به آینده ای قوی برای ارزهای دیجیتال اصلی اشاره می کند، در مورد ۱۰۰۰۰ ارز دیجیتال دیگر کمتر مطمئن است.

فضای کریپتو درد بیشتری دارد. چند سال دیگر بازماندگانی خواهند بود. دیتون گفت که بیت کوین زنده خواهد ماند، اتریوم زنده خواهد ماند، XRP زنده خواهد ماند و افزود که هزاران توکن که زباله هستند احتمالاً از کار خواهند افتاد.نویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا