اخبار ارز دیجیتال

تلفن وکیل با پشتیبانی XRP برای تبلیغ توکن های LAW هک شد

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

دیتون از طریق حساب دخترش به دنبال کنندگان خود هشدار داد و آنها را تشویق کرد تا در پاسخ به واکنش جامعه XRP، هک را گزارش کنند و آگاهی را گسترش دهند.

جان دیتون، وکیل Pro-XRP، تلفن خود را در 4 ژوئن پس از روزها حملات سایبری بی امان هک کرد.

CryptoLaw حسابی است که توسط وکلای بیش از 76000 دارنده توکن XRP در دعوای حقوقی ریپل علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ایجاد شده است. جواب داد برو پیش هکر توییت از حساب یک وکیل. CryptoLaw تصریح کرد که این توییت از سوی هکر منتشر شده است، نه Deaton، و آنها در حال انجام اقدامات فوری برای اصلاح وضعیت هستند.

این هک در میان آرزوهای همه اقشار جامعه رمزنگاری انجام می شود، زیرا دیتون تولد خود را جشن می گیرد. توییت‌های هکرها ارز دیجیتالی به نام $LAW token را تبلیغ کردند که در حال حاضر ارزش بازار کمی دارد. این وکیل که به عزم خود برای ایستادگی در برابر اقدامات اجرایی نظارتی انجام شده توسط آژانس های دولتی ایالات متحده مشهور است، خود را به عنوان یک چهره بسیار با نفوذ در جامعه بازار ارزهای دیجیتال معرفی کرده است.

با توجه به اینکه معامله‌گران اغلب به راهنمایی‌های چهره‌های با نفوذ در صنعت تکیه می‌کنند، تکثیر اطلاعات نادرست و داده‌های مالی نادرست در بازار ارزهای دیجیتال خطر قابل‌توجهی را به همراه دارد. چنین رفتاری نه تنها ثبات بازار را به خطر می اندازد، بلکه زمینه های بیشتری را برای تنظیم کننده ها فراهم می کند تا با احتیاط و هوشیاری به صنعت نزدیک شوند.

در تحولات اخیر، جان دیتون اقدامات پیشگیرانه ای برای برقراری ارتباط با فالوورهای توییتر خود انجام داده است، از جمله استفاده از حساب توییتر دخترش جردن دیتون برای اطلاع دادن به آنها که حسابش در معرض خطر قرار گرفته است.مرگ پرسیده شد لطفا دسترسی غیرمجاز و هک کردن دسته رسمی توییتر او را به جامعه گزارش دهید.

مربوط: همه چیزهایی که دارندگان XRP فریاد زدند “تأیید شد” – وکلای XRP

برخی از اعضای جامعه XRP به درخواست Deaton پاسخ مثبت دادند و توییت های بیشتری را برای آگاه کردن کاربران بیشتری از وضعیت ارسال کردند. کاربری به نام @osakaranarson دستورالعمل های گام به گام را توییت کرد تا به دیگران آموزش دهد که چگونه حساب خود را به عنوان هک گزارش کنند. ده‌ها کاربر دیگر پاسخ‌هایی مبنی بر اینکه با موفقیت حساب‌های خود را به‌عنوان هک گزارش کرده‌اند، گذاشته‌اند.

کوین تلگراف با آنها تماس گرفته است اما در حال حاضر به درخواست اظهار نظر پاسخ نداده است.

مجله: آیا پروژه های کریپتو باید با هکرها مذاکره کنند؟نویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا